Kompleksiara, która zdobyła miliony fanek w sieci. Na czym polega fenomen Kingi Sawczuk?

Gwiazdy

Aktualizacja:

Kinga Sawczuk to pionierka TikToka i gwiazda Instagrama. Choć ma dopiero 19 lat, jej profile śledzi blisko 5 milionów osób. Jaki jest jej przepis na sukces? O tym nastolatka opowiedziała w swojej książce: "Jak zaistnieć w necie i być sobą?". Z nami porozmawiała o marzeniach i planach na przyszłość.

Kinga Sawczuk - kariera w internecie

Kinga Sawczuk znana jest w sieci pod pseudonimem Kompleksiara. Nastolatka zrzeszyła blisko 5 milionów fanów na TikToku, zdobyła tytuł "ulubionej polskiej influencerki" i zadebiutowała w kinowym hicie "#Jestem M. Misfit". W wieku 16 lat była już jedną z najpopularniejszych polskich nastolatek. Jak zaczęła się jej przygoda z nagrywaniem?

Zaczęłam w dość młodym wieku. Swój pierwszy filmik wstawiłam, jak miałam 14 lat. To nie było nic poważnego, 30 faktów o mnie. Później pojawiła się aplikacja, obecnie przekształcona w TikToka. Moi znajomi mnie nakłonili

- powiedziała.

Kinga Sawczuk furorę zrobiła właśnie dzięki filmikom publikowanym na platformie TikTok. Gdzie leży tajemnica fenomenu zwyczajnej nastolatki z Przasnysza? Jako jedna z niewielu swoją karierę oparła nie na skandalach, lecz naturalności. Dziewczyna otwarcie mówiła przed wieloma widzami o swoich kompleksach, porażkach i wadach. Tę autentyczność pokochali fani, którzy zostali z Kingą na dłużej. Początki nie były jednak łatwe. Młoda gwiazda tuż po pierwszych publikacjach zmagała się z hejtem rówieśników ze szkolnych ławek. Przykre doświadczenia Kinga przerodziła w siłę. Obecnie 19-latka wspiera inne dziewczyny.

Cały czas rozmawiam z przyjaciółmi i rodziną, która mnie wspiera. To oni ściągają mnie na ziemie. Cały czas pamiętam, skąd pochodzę. Pamiętam swoje początki, jak zaczynałam, jak ciężko prowadzałam, żeby być tutaj z wami

- powiedziała.

Książka "Jak zaistnieć w necie i być sobą?"

Kinga 16 września wydała swoją pierwszą książkę: "Jak zaistnieć w necie i być sobą?". Jak przyznała, opisuje w niej swoją historię, zdradza tajemnice pracy w internecie i ukazuje smutne strony kariery influencera. W książce czytelnicy znajdą także porady dotyczące odnajdywania własnego stylu, odkrywania swoich talentów, relacji z przyjaciółmi czy budowania wizerunku w social mediach.

Plany na przyszłość

Kinga oprócz pracy w mediach społecznościowych posiada wiele innych zainteresowań. Jej wielką pasją jest aktorstwo i to właśnie z nim wiąże swoje zawodowe plany. 19-latka miała już okazję sprawdzić swoje umiejętności, debiutując w kinowym hicie "#Jestem M. Misfit". Obecnie skupia się na praktyce i zdobywaniu niezbędnej wiedzy teoretycznej.

Właśnie zapisałam się na kursy aktorskie. Miałam już trochę praktyki, ponieważ rok temu zagrałam w filmie. Jestem jednak głodna teorii, chce się uczyć, chce się rozwijać i spełniać swoje marzenia

- zdradziła nam Kinga.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz także:

Koniec dramatu Bożeny Wołowicz. "To było więzienie, a nie dom"

Odmłodzona Ewa Kasprzyk. Zaskoczeni internauci: "Jak 20-latka"

Miss Polonia, Rozalia Mancewicz, jest w drugiej ciąży. Dziecka spodziewa się także jej siostra

Autor: Nastazja Bloch

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący: