Gwiazdy

Kolejny etap pożegnań z rodziną królewską. Meghan i Harry kończą działalność organizacji Sussex Royal

Gwiazdy

x-news

Ich odejście z rodziny królewskiej wiąże się z wieloma pożegnaniami. Od kilku miesięcy cały świat śledzi losy pary. Teraz Meghan Markle i Harry oficjalnie zakończyli działalność organizacji i fundacji Sussex Royal.

Harry i Meghan kończą działalność Sussex Royal

Harry i Meghan ostatni raz w roli "Royalsów" wystąpili podczas Dnia Wspólnoty Narodów, 9. marca. Z tej okazji odbyła się uroczysta msza, na której pojawili się wszyscy członkowie rodziny królewskiej. Według wcześniejszych zapowiedzi, było to ostatnie wyjście małżonków jako "The Royal Sussex". Para na oficjalnym Instagramie opublikowała wówczas oświadczenie połączone z pożegnaniem.

Dziękujemy za wsparcie, za inspiracje i wspólne zaangażowanie w czynieniu dobra na świecie. Czekamy z niecierpliwością, żeby znowu móc się z wami skontaktować. A do tego momentu, dbajcie o siebie i o innych

- napisali Harry i Meghan.

Pod tą samą nazwą, małżonkowie prowadzili organizację charytatywną. Jak donoszą zagraniczne media, Harry i Meghan oficjalnie zakończyli działalność fundacji.

Zobacz ich ostatnie wyjście jako książę i księżna na uroczystej mszy z okazji Commonwealth Day:

Harry i Meghan – co będą robić?

Każda ich decyzja jest szeroko dyskutowana i omawiana. Kiedy pojawiła się informacja o oficjalnym zakończeniu działalności "Sussex Royal", zaczęto spekulować jakie kolejne kroki podejmie małżeństwo. Według Harper’s Bazaar, Harry i Meghan planują otworzyć nową organizację w Stanach Zjednoczonych. Nie od dziś wiadomo, że bardzo angażują się w pomoc innym. Niedawno w jednej z piekarni w Los Angeles przygotowywali jedzenie dla starszych i potrzebujących.

Zobacz też:

Meghan Markle nie czuła się odpowiednio chroniona przez rodzinę królewską

Meghan Markle opowiedziała o dyskryminacji rasowej. "Rasizm dotyka mnie osobiście”

Meghan i Harry świętują drugą rocznicę ślubu. Wspominamy najważniejsze momenty z życia byłej książecej pary

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości