Gwiazdy

Blanka Lipińska obwinia dziennikarza za związek z Baronem. Komu się dostało?

Gwiazdy

Źródło:
"WojewódzkiKędzierski"
Blanka Lipińska

Blanka Lipińska wróciła wspomnieniami do związku z Baronem. Opowiedziała też o wcześniejszym spotkaniu z jednym z popularnych dziennikarzy i dlaczego ich relacja nie była kontynuowana. - Stoi, rozmawia ze mną, coraz bardziej mi się podoba, czekam, aż wykona jakiś ruch - mówiła pisarka w podcaście "WojewódzkiKędzierski".

Blanka Lipińska w podcaście "WojewódzkiKędzierski"

Blanka Lipińska była gościnią Piotra Kędzierskiego i Kuby Wojewódzkiego, który próbował ustalić, kto jej jest lepszym kochankiem - on czy jego kolega po fachu.

- Pamiętaj, że ja jestem erotomanem-gawędziarzem. To się nijak ma do praktyk i możliwości głębokiej analizy tego na jakiejś podstawie poza wyłącznie własnym życiem i doświadczeniem, którymi jednak nie chciałabym się tu dzielić, ale jak sobie tak na was patrzę i ty dobrze wiesz, bo znasz odpowiedź na to pytanie, że ja od prawie 20 lat jestem w ciebie wpatrzona jak w obraz, więc tutaj wybieram absolutnie Jakuba, zwłaszcza że swego czasu Piotr Kędzierski spotkał się ze mną... - przyznała autorka trylogii "365 dni".

Zobacz wideo: Gwiazdy o związkach

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

Jak dodała, odbyło się ono na kanapach Dzień Dobry TVN. Dobrze im się rozmawiało podczas programu, więc kontynuowali swoje opowieści po wyjściu ze studia.

- Staliśmy dość długo, a ja wtedy byłam singielką, to był styczeń roku 2020. [...] Piotr stoi, rozmawia ze mną, coraz bardziej mi się podoba, czekam aż wykona jakiś ruch. [...] I w tym momencie on jakby czytał mi w myślach mówi: "Słuchaj, może dasz mi swój numer?". Myślę sobie: "Tak", no i daję temu Kędzierskiemu, a on mówi: "Zadzwonię" - opisywała Blanka Lipińska.

Blanka Lipińska obwinia Piotra Kędzierskiego

Minął dzień, drugi, trzeci, tydzień, a Piotr Kędzierski się nie odzywał, więc po dwóch tygodniach Blanka Lipińska umówiła się Baronem. - A wiesz, co robi Kędzierski? Pisze do mnie o 2:00 w nocy, w dzień premiery mojego filmu: "Sorry, że nie dotarłem". Bezczelny - powiedziała pisarka Kubie Wojewódzkiemu.

- Czyli rozumiem, że to Kędziorowi zawdzięczasz swój nieszczęsny związek z Baronem? - dopytał dziennikarz.

- Tak, to jest twoja wina - zwróciła się do Kędzierskiego Blanka Lipińska i dodała, że być może relacja z dziennikarzem by wyszła. - Kto wie, ja jestem sapioseksualna, więc mężczyźni kręcą mnie głową - podkreśliła.

Zobacz wideo: Blanka Lipińska bardzo prywatnie

Blanka Lipińska bardzo prywatnie
Blanka Lipińska bardzo prywatnie Blanka Lipińska pokazała, jak wygląda jej nowe mieszkanie. Co kryje się w sypialni? Zobacz wideo. Źródło: Dzień Dobry TVN

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło: "WojewódzkiKędzierski"

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości