Gwiazdy

Klaudiusz Ševković wspomina czasy Big Brothera. Czym dziś zajmuje się uczestnik pierwszej edycji kultowego programu?

Gwiazdy

Aktualizacja:
Klaudiusz Sevkovic

Klaudiusz Ševković blisko 20 lat temu wziął udział w pierwszej edycji programu "Big Brother". Zasłynął jako jeden z najbardziej rozpoznawalnych uczestników show. Mimo że kilka lat temu zdecydował się niemal całkowicie zniknąć z polskiego show biznesu, nadal ciepło wspomina swój czas w programie i chętnie publikuje zdjęcia pamiątek z tamtego okresu.

Klaudiusz Ševković - gwiazda Big Brothera

Dzięki udziałowi w programie Big Brother Klaudiusz Ševković zdobył sławę i szybko zjednał sobie pokaźne grono fanów. Jednak dopiero po wyjściu z domu Wielkiego Brata jego kariera naprawdę nabrała tempa.

Wraz z innymi uczestnikami show wystąpił w filmie Jerzego Gruzy "Gulczas, a jak myślisz...", a także prowadził swoje programy kulinarne, m.in. "Wielka niespodzianka Klaudiusza" oraz audycje reklamowe.

Dodatkowo, Ševković napisał dwie książki: "Sękocin od kuchni" oraz "Smak sukcesu" i nagrał płytę, pt. "Optymista"

Czym zajmuje się Klaudiusz Ševković ?

Udział w programie Big Brother dał mu wiele możliwości, jednak dziś uwaga Klaudiusza skupia się głównie na sporcie i polityce. Ševković od kilkunastu lat jest radnym miasta Chorzów, a także prezesem żeńskiego klubu sportowego KPR Ruch Chorzów, jak i menadżerem polskiej reprezentacji kobiet w piłce ręcznej.

Obecnie dużo uwagi poświęca swojej pasji do golfa. Klaudiusz nie tylko chętnie gra, ale także organizuje coroczny turniej golfowy w Siemianowicach Śląskich.

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Zobacz też:

10 rzeczy, których nie wiedziałeś o Big Brotherze

Big Brother. Manuela Michalak, Alicja Walczak i Janusz Dzięcioł o nowych uczestnikach

Big Brother powrócił! Jakie wrażenia po pierwszym odcinku?

Autor: Agata Polak

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości