Gwiazdy

Klaudia Halejcio pochwaliła się uroczym zdjęciem córeczki. Fani: "Jaka Calineczka"

Gwiazdy

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio niedawno powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Zachwycona mama nie może oderwać oczu od małej córeczki, a uroczymi zdjęciami dziewczynki chwali się w mediach społecznościowych. Nic dziwnego, Nel skradła także serca fanów.

Klaudia Hajlejcio – świeżo upieczona mama

W czerwcu Klaudia Halejcio została mamą. Szczęśliwa gwiazda, w sieci chwali się coraz to nowszymi zdjęciami malucha, który rośnie jak na drożdżach. Niedawno na Instagramie aktorka opublikowała uroczą fotografię śpiącej Nel.

Niektórzy zauważyli, że maleńka dziewczynka wygląda na nim jak idealna lalka. Fani zwrócili uwagę także na urodę córeczki, jak przyznali, jest ona coraz bardziej podobna do mamy. "Ale śliczny anioł", "Słodka, mała kruszynka", "Wygląda jak laleczka", "Jak Calineczka" - pisali.

Klaudia Halejcio cierpi z powodu zapalenia piersi.

Klaudia to jedna z bardziej autentycznych osób, udzielających się w mediach społecznościowych. Aktorka nie ukrywa gorszych chwil, a w kwestii macierzyństwa opowiada zarówno o urokach, jak i cieniach bycia mamą. Miesiąc po narodzinach córki, gwiazda przyznała, że zmaga się z bolesnym problemem - cierpi z powodu zapalenia piersi.

Mam taki dzień, że myślę, że umieram. Znaczy, wczoraj wieczorem byłam pewna, że umieram, a dziś rozważam, czy to ma sens. Mam zapalenie piersi, to jest taki ból

– opowiadała na Instastory.

Aktorka dodała również, że przeszywający ból nie pozwala jej normalnie funkcjonować. Klaudia ma problem nawet z chodzeniem.

- Nie wiedziałam, nie sądziłam, to jest jakiś dramat. Boli mnie każdy kawałek mojego ciała, mam temperaturę. Wczoraj nie mogłam zrobić nawet kroku. Dziś już jest lepiej, w sumie Nel ma miesiąc, to jest drugi raz - dodała.

Zobacz wideo: Klaudia Halejcio o byciu mamą

Zobacz także:

Marlena z "40 kontra 20" wyszła za mąż mając 19 lat. Decyzja o rozwodzie nie była łatwa. "Jestem rozliczona z przeszłością"

Robert Kochanek kiedyś i dziś. Jak zmienił się uczestnik programu "40 kontra 20"?

Paweł Małaszyński walczy z demonami. "Przestałem się męczyć, dając miłość tam, gdzie jej nie szanują"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości