Gwiazdy

"To było okupione bardzo dużym bólem". Klaudia Halejcio o trudach macierzyństwa

Gwiazdy

Aktualizacja:

Klaudia Halejcio od kilku dni przebywa w Sopocie. Podczas urlopu pierwszy raz towarzyszy jej miesięczna córka, Nel. Jak gwiazda radzi sobie z obowiązkami mamy? Kto ją wspiera? Aktorka wybrała się z nami na spacer po tamtejszym parku.

Kilkanaście dni temu Klaudia Halejcio została mamą. Aktorka nie ukrywa, że ciąża i przyjście na świat córeczki wywróciło jej świat do góry nogami. - Pierwszy miesiąc jest trudny, bo się siebie uczymy. Dopiero rozpoznaję, co i jaki płacz oznacza, co Nel by chciała. Jestem totalnie na niej skupiona, nic się nie liczy, to jest niesamowite. Emocji jest dużo - stwierdziła gwiazda.

Klaudia Halejcio o byciu mamą

Klaudia Halejcio szczerze opowiada o trudach macierzyństwa w mediach społecznościowych i nie zamierza się wstydzić tego, że z niektórymi czynnościami ma problem. Wiele fanek ją wspiera, są jednak i takie, które wyrażają zdziwienie, że noworodek może być dla niej wyzwaniem.

- Dostawałam na przykład takie informacje, że przecież każda kobieta wie, jak się karmi. Serio? Ja nie wiedziałam i potrzebowałam wsparcia w szpitalu. Miałam fantastyczne położne, które mnie tego nauczyły. To było okupione bardzo dużym bólem, więc byłam zestresowana, bo bardzo mi zależało, żeby Nel karmić naturalnie. Pierwsze dni w szpitalu były dla mnie bardzo, bardzo trudne, zwłaszcza, że miałam cesarskie cięcie i organizm był wycieńczony, i wszystko mnie bolało - wyjawiła.

Aktorka miał też duże wsparcie swojego partnera, Oskara. - Wiedziałam, że on cały czas jest, mimo że go w szpitalu fizycznie nie ma - powiedziała.

Klaudia Halejcio - pierwszy urlop z córką

Kilka dni temu Klaudia Halejcio wyjechała na pierwsze wakacje z dzieckiem. Gwiazda przyznała, że przygotowania do tej podróży były dla niej stresujące. - Dzień wcześniej właściwie nie spałam z nerwów - zdradziła. Na urlopie w Sopocie aktorce towarzyszą dzieci jej siostry. - Dziewczynki są niezwykle zaangażowane. Pomagają mi - powiedziała z uśmiechem.

Klaudii życzymy udanego wypoczynku.

>>> Zobacz także:

Klaudia Halejcio rzadko pokazuje partnera. Tym razem uchwyciła go w idealnym momencie

Zofia Zborowska-Wrona aż rok przygotowywała się do ciąży. Przeszła długą drogę, żeby być mamą

Alicja Wieniawa-Narkiewicz pochwaliła się zdjęciem z zakończenia roku szkolnego. Pójdzie w ślady znanej siostry?

Wszystkie odcinki Dzień Dobry TVN i Dzień Dobry Wakacje znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Iza Dorf

Pozostałe wiadomości