Gwiazdy

Tylko u nas: Klaudia Halejcio opowiedziała o ciąży. "Czuję, że dziecko będzie miało temperament po mnie"

Gwiazdy

Klaudia Halejcio jest w piątym miesiącu ciąży. Radosną nowiną 30-latka podzieliła się z fanami w walentynki. Zrobiła to za pośrednictwem mediów społecznościowych. Dlaczego akurat wtedy? Jak przygotowuje się do nowej roli? Czy wie, jakiej płci jest dziecko? Na te pytania odpowiedziała Basi Pasek.

Szczęśliwa Klaudia Halejcio zostanie mamą

Basia Pasek spotkała się z Klaudią Halejcio w ważnym momencie jej życia. Podczas rozmowy aktorka nie kryła swojej radości i już na wstępie powiedziała:

- Czeka mnie najpiękniejsza rola. Będę mamą.

- To największy cud, który do mnie zawitał i jestem tak szczęśliwa. Obiecałam Oskarowi, że nie będę się wzruszać, bo jak zawsze o tym mówię, to się wzruszam – dodała i uroniła łzę.

Klaudia Halejcio wiosną powita na świecie swoje pierwsze dziecko

Klaudia ogłosiła radosną nowinę, będąc w piątym miesiącu ciąży. Przez długi czas nie było widać, że aktorka spodziewa się dziecka.

- Tak naprawdę brzuszek wyszedł mi w ciągu 4-5 dni przed samymi walentynkami – wyjawiła.

Choć to jej pierwsza ciąża, aktorkę nie przeraża fakt, że będzie odpowiedzialna za maluszka, wręcz przeciwnie - nie może się go doczekać. Gdy próbuje zasnąć, dziecko przypomina o sobie i zaczyna się wiercić w brzuszku.

- Czuje, że temperament będzie miało po mnie – wyznała aktorka.

Przyszli rodzice nie wiedzą jeszcze, jakiej płci jest ich maleństwo. Być może okaże się przy kolejnym badaniu. Dlatego Klaudia wraz z ukochanym nie wybrała imienia dla pociechy.

Oskar - kim jest partner Klaudii Halejcio

W walentynki Klaudia podwójnie zaskoczyła swoich fanów. Nie dość, że poinformowała o radosnej wieści, to dodatkowo pokazała swojego partnera, o którym do tej pory niewiele było wiadomo.

- W końcu trafiłam na osobę życia. Jak poznaje się kogoś takiego, to jest się pewnym. Tę prywatność staraliśmy się raczej ukrywać – stwierdziła aktorka.

Czy partner Halejcio zawita do świata show-biznesu? Gdzie para szykuje pokój dla maluszka? Tego dowiesz się z materiału wideo.

Zobacz także:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości