Gwiazdy

Klaudia Halejcio. Czy przy jej idealnych zdjęciach na Instagram pracuje sztab ludzi?

Gwiazdy


Aktorka, Klaudia Halejcio jest niezwykle aktywna w internecie, bo - jak sama mówi - media społecznościowe dają jej możliwość utrzymywania relacji z fanami. Jej profil na Instagramie śledzi ponad 280 tys. tysięcy osób. Czy Klaudia sama się przygotowuje do zdjęć, które wstawia do sieci? A może pracuje przy nich sztab ludzi? Z aktorką rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN, Basia Pasek.

Klaudia Halejcio uznawana jest za jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. Należy do tych gwiazd, które realizują się także w mediach społecznościowych. Instagram daje jej możliwość pokazania fanom szerszego spektrum swoich umiejętności aktorskich.

Jest to miejsce, w którym mogę się kreatywnie wykazywać. (...) Wymyślam sobie content ((ang. zawartość - przyp. red.), myślę, co jest ok, a co nie i nie ma nikogo kto mnie po prostu stopuje.

- stwierdziła aktorka.

>>> Zobacz także:

Klaudia Halejcio podchodzi poważnie do zdjęć i filmików zamieszczanych przez siebie w internecie. Przy powstawaniu niezwykle wypracowanych materiałów często bierze udział dość liczna ekipa: makijażyści, styliści, oświetleniowcy, czy fotografowie.

Jeśli jest taka możliwość w moim kalendarzu, żebyśmy się spotkali i zrobili coś super, to wtedy faktycznie jest to mega produkcja.

- zdradziła aktorka.

Klaudia Halejcio: kim jest?

Klaudia Halejcio to aktorka znana głównie z ról w serialach Złotopolscy, Pierwsza miłość, Rezydencja, Przepis na życie i Hotel 52. Na dużym ekranie mogliśmy oglądać ją w filmie Popiełuszko. Wolność jest w nas. Wielu fanów kojarzy ją również z telewizyjnych programów rozrywkowych: Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami oraz Dance Dance Dance.

Autor: Iza Dorf

Pozostałe wiadomości