Gwiazdy

Klaudia El Dursi o castingu do "Top Model": "Poszłam w nieumytych włosach i nieświeża"

Gwiazdy

TVN

Klaudia El Dursi szerszej publiczności dała się poznać dzięki udziałowi w "Top Model 8". Jurorzy oczarowani jej osobowością i egzotyczną urodą podarowali jej pierwszy w historii programu "złoty bilet". Jak modelka wspomina swoją przygodę? Kto namówił ją do zgłoszenia się? O tym opowiedziała podczas "Domówki u Dowborów".

Wówczas 30-letnia Klaudia El Dursi powaliła jurorów na kolana i jako pierwsza uczestniczka w historii "Top Model" otrzymała złoty bilet, który gwarantuje wstęp do domu modelek. Jak wspomina ten dzień? Opowiedziała o tym w rozmowie z Joanną Koroniewską i Maciejem Dowborem.

Klaudia El Dursi o castingu do "Top Model"

Modelka gościła na "Domówce u Dowborów", podczas której wyznała, że nie zamierzała wziąć udziału w programie m.in. ze względu na wiek i bycie mamą dwóch pociech. Namówili ją do tego bliscy.

To był zbieg różnych zdarzeń, że ja się tam znalazłam, bo w życiu nie miałabym śmiałości. (…) Czułam, że tam nie pasuję. Natomiast mój partner od zawsze we mnie wierzy i to on mnie tam wypchnął. Mówił, że powinnam coś więcej osiągnąć albo że powinnam się gdzieś wyłonić, pokazać, by mnie poznali

– tłumaczyła w rozmowie z Joanną Koroniewską i Maciejem Dowborem.

Co ciekawe, modelka nie przygotowywała się specjalnie do castingu. - Poszliśmy spać o 1 w nocy, a o 7 powinnam być już w Warszawie. Oczywiście nie nastawiłam budzika, bo nie chciałam jechać, ale partner nastawił na 4 rano. Zaspany wyciągnął mnie na siłę z tego łóżka. Wrzucił mnie nieumytą do samochodu i pojechaliśmy – wspominała.

Ukochany podczas podróży powiedział Klaudii, żeby raz jeszcze rozważyła swój potencjalny udział w programie. Modelka nie miała chwili na przemyślenia, bo... zasnęła w aucie. – I poszłam (na casting) w tych nieumytych włosach, nieświeża. Zdążyłam się tylko przebrać - przyznała.

Jej posunięcie było strzałem w dziesiątkę. Klaudia El Dursi w "Top Model" radziła sobie znakomicie i dotarła aż do półfinału. Udział w programie był przepustką do prężnie rozwijającej się kariery.

Klaudia El Dursi o swojej urodzie

Podczas trwania "Top Model" wielu widzów i osób zaangażowanych w program zachwyciło się jej egzotyczną urodą. Dowborowie również nie mogli oderwać od niej oczu i komplementowali modelkę na każdym kroku. Natomiast zawstydzona Klaudia odparła:

- Nie czuję, że moja uroda jest oryginalna. Czuję się jak typowa polska brunetka. I jak ludzie mnie się pytają, skąd pochodzę, to myślę - ale głupie pytanie, o co chodzi. No przecież Polką jestem.

Joanna Koroniewska zapytała też gwiazdę, czy ma koleżanki, czy nie zazdroszczą jej urody... - Miałam jakieś tam przyjaciółki. Czasami od dziewczyn czułam, że nie do końca są ze mną szczere albo raz miałam taką sytuację w gimnazjum, gdzie umawiały się na miasto. Stałam za drzwiami i słyszałam ich rozmowę. Powiedziały, że: "tylko nie mówmy Klaudii, bo wszyscy chłopcy będą się na nią patrzeć, a nie na nas" - wyjawiła.

Zobacz także:

Szczęśliwa Agnieszka Woźniak-Starak realizuje swoją pasję i pozuje z nową zdobyczą. "W końcu się doczekałam"

Magdalena Lamparska pokazała się w bikini i zachwyciła figurą. Fani: "Co zdjęcie to szczuplejsza"

Jodie Foster otrzymała Honorową Złotą Palmą w Cannes: "Uosabia inteligencję, niezależność i potrzebę wolności"

Zobacz wideo: Klaudia El Dursi wspomina swoje przygotowania do „Top Model”

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości