Gwiazdy

Klaudia El Dursi: "Szybki jest ten show-biznes". Jak mama - top modelka radzi sobie po Top Model?

Gwiazdy

Aktualizacja:

Klaudia El Dursi była uczestniczką tegorocznej edycji Top Model. Jak podoba się jej świat show-biznesu? 30-letnia modelka na castingu zachwyciła Joannę Krupę, a tym samym otrzymała złoty bilet, który zagwarantował jej miejsce w domu modelek. Klaudia podczas programu mierzyła się zarówno z falą krytyki, jak i miłymi komentarzami ze strony widzów. Jak wygląda życie Klaudii po programie?

Determinacja, cierpliwość i dystans

Klaudia El Dursi: Szybki jest ten show-biznes. Trzeba mieć dużo determinacji, cierpliwości, dystansu i mam nadzieję, że tego mi nie zabraknie - powiedziała.

Udział w Top Model

Klaudia zachwyciła jurorów Top Model egzotyczną urodą, sylwetką i charakterem. Mimo swojego wieku została przyjęta do programu, gdzie mogła spróbować sił na wybiegu czy przed obiektywem aparatu.

Choć początkowo Klaudia przedstawiła się jako krawcowa i mama dwójki dzieci, szybko okazało się, że uczestniczka ma już na swoim koncie sesję do Playboya oraz współpracę z Kubą Wojewódzkim. Widzowie nie kryli oburzenia, jednak Marcin Tyszka stanął w obronie modelki i wytłumaczył, że ciężko, aby 30-letnia kobieta o takiej urodzie nie próbowała wcześniej swoich sił w modelingu.

Co zmotywowało Klaudię do udziału w castingach do „Top Model”? Modelka zrobiła to za namową partnera, który przekonał ją, że nadszedł odpowiedni czas na spełnianie marzeń.

Klaudia już od paru lat zastanawiała się nad tym, żeby wziąć udział w programie „Top Model”, ale nie miała pewności siebie, żeby tam wystąpić. Stwierdziłem, że już Klaudia młodsza nie będzie, więc powiedziałem, że to jest jej czas. Cieszę się, że mogłem ją w tym wesprzeć i przekonać, żeby spróbowała.

- Jacek Leszczyński, partner Klaudii.

Życie po programie

Program "Top Model" dobiegł końca. Klaudia niestety nie dostała się do ścisłego finału. Jak wygląda jej życie prywatne?

To nie jest tak, że to jest sto procent mojego życia, że jestem taka, jak byłam tam. To tak naprawdę była tylko drobna przygoda, to był epizod w moim życiu, oczywiście bardzo ważny, ale oprócz tego, co jest w programie, to jest jeszcze całe moje prawdziwe życie, moja rodzina, moja praca, moja codzienność, zupełnie odmienna.

- zdradziła modelka.

Dzieciństwo i życie dorosłe

Mama Klaudii jest Polką, a tata pochodzi z Libii. To była miłość od pierwszego wejrzenia opowiada modelka. Niestety z powodów prywatnych rodzice Klaudii się rozstali.

Były pewne problemy i perypetie. Mój tata chciał mieć stuprocentową kontrolę nad wszystkimi i niekoniecznie zawsze to dobrze wychodziło. Moi rodzice się dosyć szybko rozstali.

Klaudia dobrze wspomina swoje dzieciństwo. Jak przyznała, od małego lubiła majsterkowanie, wycinanie i przerabianie ubrań dla lalek.

Przerabiałam ubrania dla lalek, próbowałam ręcznie zszywać, sukieneczki przycinałam. Dzieciństwo mnie ukierunkowało.

Obecnie mama dwójki dzieci zajmuje się modą. Pracuje w pracowni krawieckiej i ma swoją markę. 30-latka przyznała, że jest to jej miejsce, w którym potrafi spędzić całą noc, tworząc.

To jest mój sposób na odstresowanie. Zatracam się tu w przestrzeni czasowej.

Zobacz też:

Autor: Bernadetta Jeleń

Pozostałe wiadomości