Gwiazdy

Klaudia El Dursi chciała zostać aktorką. "Przed dniem egzaminu miałam wypadek samochodowy"

Gwiazdy

Agencja TVN

Widzowie TVN-u pokochali Klaudię El Dursi w roli prowadzącej "Hotel Pardise". Doskonale znają ją także jako modelkę. A czy wiedzieliście, że miała epizod w "BrzydUli"? Dlaczego nie została aktorką? Czy utrzymuje kontakt z uczestnikami rajskiego programu? Z tymi pytaniami zmierzyła się podczas wirtualnej "Domówki u Dowborów", na którą dołączyła prosto z kempingu w Chałupach.

Klaudia El Dursi wkracza do show-biznesu

Gdy Klaudia El Dursi dostała propozycję poprowadzenia nowego reality show "Hotel Paradise", nie zdawała sobie sprawy, że zostanie twarzą jednego z największych hitów TVN-u. Dlatego Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska zapytali modelkę, czy udało jej się odnaleźć w show-biznesie.

- Powiem wam szczerze, że pandemia mi niesamowicie pomogła. Wiem, że to jest dla nas bardzo ciężki, trudny czas, ale w tym kontekście odnalezienia się w tym świecie dosyć specyficznym, momentami trudnym, uciążliwym, nie miałam jeszcze szansy w 100 proc. się z nim zmierzyć. Dopiero ostatnio było kilka takich sytuacji, gdzie wyszłam przed te kamery. Mimo że dwa lata temu tu wkroczyłam, to dopiero poznaję ten świat, zaczynam go smakować. W tych wszystkich perypetiach medialnych bardzo pomaga mi Bydgoszcz, mój dom, starzy przyjaciele. To mnie zawsze sprowadza do pionu – wyjawiła.

I dodała, że nie wyobraża sobie przeprowadzki do stolicy. Co więcej, pandemia przyczyniła się również do tego, że mogła zabrać swoich synów na Zanzibar, gdzie kręcony był "Hotel Paradise". – Mieli e-lekcje, dlatego ich zabrałam. (...) Nie wyobrażam sobie 4 miesięcy bez synów – przyznała. Przypomnijmy, że raz miała dłuższą rozłąkę z pociechami. Gdy wybuchła epidemia, utknęła na Bali.

Klaudia El Dursi o relacjach z uczestnikami "Hotelu Paradise"

Klaudia podczas "Domówki u Dowborów" wyjawiała też, że powstanie kolejna edycja programu. Co ciekawe, z niektórymi osobami z poprzednich części wciąż utrzymuje kontakt. - Chciałam być traktowana na równi, ale ta bariera między nami jest, bo to ja rozdaje karty. I ja to wyczuwam, ale owszem są osoby, z którymi mam kontakt i to jest bardzo miłe. Moja ostatnia edycja dała mi tyle wrażeń. Ludzie byli naprawdę wspaniali. Nawet kilka tygodni temu widziałam się z jedną z uczestniczek – mówiła.

Klaudia El Dursi o aktorstwie

Podczas "Domówki u Dowborów" gospodarze zwrócili uwagę, że Klaudia ma interesujący głos. – Wydaje mi się, że to te konkursy recytatorskie – zaśmiała się modelka.

Ponadto El Dursi za młodu planowała zostać aktorką! - Chciałam zdawać do łódzkiej filmówki i wyobraźcie sobie, że przed dniem egzaminu miałam wypadek samochodowy. Wsadzili mnie w kołnierz i następnego dnia nie dojechałam na egzamin. (...) Pomimo że nie miałam profesjonalnego przygotowania, mam na swoim koncie kilka epizodów – zdradziła w rozmowie z Dowborami.

Jednym z nich była rola w "BrzydUli". - Zagrałam modelkę w pierwszych odcinkach i zaszłam w ciążę. Ominęłam jeden dzień zdjęciowy i nie wiedziałam, co zrobić, jak się usprawiedliwić? Powiedziałam agentowi, że jestem w ciąży i dlatego nie dojechałam, bo fatalnie się czułam. (…) Zastąpiła mnie Marysia Góralczyk – skwitowała.

Zobacz także:

Małgorzata Rozenek-Majdan o wymarzonej podróży kamperem: "Zaraz zemdlejemy ze zmęczenia"

Jodie Foster otrzymała Honorową Złotą Palmą w Cannes: "Uosabia inteligencję, niezależność i potrzebę wolności"

Magdalena Lamparska pokazała się w bikini i zachwyciła figurą. Fani: "Co zdjęcie to szczuplejsza"

Zobacz wideo: Sentymentalna podróż po Bydgoszczy z Klaudią El Dursi

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości