Gwiazdy

Klątwa w rodzinie Whitney Houston. Nie żyje Nick Gordon - były chłopak Bobbi Kristiny Brown

Gwiazdy

Aktualizacja:
Bobbi Kristina Brown i Nick Gordon | fot. FRAZER HARRISON/Getty AFP/East News

Nie żyje chłopak Bobbi Kristiny Brown - córki Whitney Houston i Bobby'ego Browna. Nick Gordon zmarł w wyniku przedawkowania narkotyków. Chłopak był oskarżany o przyczynienie się do śmierci Bobbi Kristiny Brown. Nick Gordon miał 30 lat, zmarł 1 stycznia 2020 roku.

Był przyrodnim bratem i chłopakiem Bobbi Kristiny Brown

Nick Gordon był bratem przyrodnim i chłopakiem Bobbi Kristiny Brown. Nick zmarł w szpitalu na Florydzie. Prawdopodobnie przyczyną śmierci, podobnie jak w przypadku Kristiny, było przedawkowanie narkotyków.

Oskarżony o przyczynienie się do śmierci Kristiny

Po tragicznej śmierci Kristiny, rodzina córki Whitney Houston oskarżyła Nicka o przyczynienie się do jej śmierci. Ostatecznie eksperci nie rozstrzygnęli jednak, czy do śmierci doszło wskutek samobójstwa, morderstwa czy wypadku.

Brat pożegnał go na facebooku

Brat Nicka Gordona pożegnał go na swoim koncie na facebooku.

Kocham cię bardzo bracie. Mam nadzieję, że słyszałeś mnie, gdy mówiłem do Ciebie. Czuję, że jesteś ze mną. Opiekuj się mną i swoimi bratanicami. (...) Nikt mi Ciebie nie zastąpi

Whitney Houston przygarnęła go w wieku 12 lat

Whitney Houston przygarnęła Nicka Gordona gdy miał 12 lat. Wychowywał się u boku jej córki Bobbi Kristiny Brown. Bobbi i Nick zbliżyli się do siebie po śmierci Whitney Houston.

Autor: Bartłomiej Węgrzyn

Pozostałe wiadomości