Gwiazdy

Polska aktorka miała groźny wypadek. "Moje życie było pod znakiem zapytania"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Klara Williams

Klara Williams nie tak wyobrażała sobie długi weekend. Aktorka doznała poważnego wypadku i trafiła do szpitala. Jak się okazuje, na gwiazdę spadła cześć scenografii teatralnej. Jak się obecnie czuje i co dokładnie się wydarzyło?

Klara Williams trafiła do szpitala

Klara Williams to polska aktorka telewizyjna i teatralna. W 2019 r. ukończyła Akademię Szkół Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie (filia we Wrocławiu) i zaczęła prężnie rozwijać swoją karierę. Szerszej publiczności dała się poznać ze sprawą filmów tj. "Fuga", "Mistrz", "Jak pokochałam gangstera", czy "Sługi Boże", a także wzięła udział w jednym z wokalnych programów "talent-show".

Ostatnio aktorka poinformowała swoich fanów, że doznała poważnego wypadku. Cztery dni temu trafiła do szpitala, gdzie walczyła o życie. Na Instagramie opublikowała zdjęcie z bandażem na twarzy i opisała całą historię.

- Dzisiaj o 7:00 miałam zdawać egzamin na prawo jazdy. Miałam wstać rano, zrobić pilates, pójść na egzamin, potem spotkać się z przyjaciółmi. Niczego z moich dzisiejszych planów niestety nie zrealizuję. Kolejne dni będę powolutku dochodzić do zdrowia. Na razie ledwo mogę utrzymać w ręku kubek z wodą, ale widzę, że każdego dnia jest już ze mną trochę lepiej – rozpoczęła swój wpis.  

Zdrowie

Jak wiatr wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie?
Jak wiatr wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie?Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

W dalszej części aktorka uspokoiła fanów.

Dzisiaj… po 4 dniach zostanę wypisana ze szpitala. Wszystko mnie boli, nie mogę ruszać rękami, ale cieszę się, że żyje. Moje życie było pod znakiem zapytania, dlatego, zamiast narzekać na ból, naprawdę czuję ogromną wdzięczność, że żyję. Bardzo Wam wszystkim dziękuje za dobrą energię i życzenia, które od wypadku płyną do mnie. Jesteście niesamowici i bardzo kochani.

Klara Williams miała wypadek

Na Instagramie Klara podzieliła się także szczegółami dotyczącymi wypadku. - Pytacie się mnie, jak to się stało, co to był za wypadek? Do wypadku doszło w moim teatrze w czasie prób do nowego spektaklu. Nie jestem na razie w stanie opisać tej całej sytuacji, w każdym razie bardzo ciężki element scenografii spadł na mnie z wielką siłą i przygniótł mnie do ziemi, przygniatając mi ręce, a ja z całym impetem uderzyłam twarzą o scenę… I tak moje plany z dnia na dzień zmieniły się o 180 stopni. Egzamin na prawko musi trochę poczekać, przyjaciele i rodzina, zamiast przyjść do mnie na parapetówkę, przychodzą, żeby pomoc mi w codziennych czynnościach. Ale tak jak pisałam, całe szczęście żyję. Dziękuje wam z całego serca, bo naprawdę Waszej dobrej energii bardzo potrzebuje - napisała na Instagramie aktorka.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

Pozostałe wiadomości