Kirby Jenner – kolejny członek rodziny Kardashianów?

Gwiazdy


W ostatnich miesiącach światową sławę zyskał na Instagramie influencer o pseudonimie Kirby Jenner. Podaje się on za brata bliźniaka Kendall Jenner. Jego profil pełen jest fotografii, na których pozuje obok słynnej modelki. Czy mamy do czynienia z kolejnym członkiem kultowej rodziny Kardashianów?

  • Kirby Jenner - nowy członek klanu Kardashian
  • Jak Instagram zmienił jego życie?
  • Bliskie relacje z siostrą Kendall
  • Czy Kirby wystąpi w słynnym reality-show?

Kirby Jenner - nowy członek klanu Kardashian

Influencer udzielił wywiadu dziennikarce Dzień Dobry TVN Barbarze Pasek. Na pytanie czy jest teraz zajętym człowiekiem odpowiedział:

Moje życie stało się szybsze odkąd otworzyłem konto na Instagramie. Teraz jest ciężej, żeby znaleźć czas na moje szalone aktywności.

Kirby Jenner założył konto na Instagramie w 2015 roku. Był z Kendall i znajomymi na wakacjach. Przyjaciele chcieli oznaczyć go na wspólnej fotografii, a on w ogóle nie wiedział co to jest Instagram.

Właśnie wtedy założyłem konto.

Jak Instagram zmienił jego życie?

Dziś Kirby ma aż milion obserwatorów. Influencer przyznał, że jego życie zawsze było ciekawe, jednak teraz jest szczególny moment, ponieważ pracuje nad kilkoma interesującymi projektami, między innymi pisze książkę o łodziach (sportowych, rybackich, itp.). Kirby ma również w planach adopcję gryzącego żółwia. Jak przyznał naszej dziennikarce, kosztuje go to dużo papierkowej pracy, ponieważ żółw jest uznawany za niebezpieczne zwierzę.

>>> Zobacz też: Międzynarodowy sukces Natalii Siwiec.

Kirby poczuł, że jest popularny, kiedy przypadkowo napotkani ludzie, zaczęli robić sobie z nim zdjęcia. Influencer dostaje również dużo prezentów.

Bliskie relacje z siostrą

Ostatnio Kirby pojawił się sam na nowojorskim tygodniu mody. Było to dla niego nowe doświadczenie. Wcześniej na wydarzenia modowe zabierała go siostra Kendall.

Jenner przyznał również, że ma bardzo bliską relację ze swoją siostrą bliźniaczką. Wiele rzeczy robią razem. Kendall bardzo wspiera brata w jego karierze. Jako jedyna osoba ma dostęp do jego profilu na Instagramie. Co więcej, często to słynna siostra publikuje zdjęcia na profilu brata!

Czy Kirby dołączy do słynnego reality-show Kardashianów?

Podobno mama influencera zapytała go, czy nie chce dołączyć do nowego sezonu show, jednak Kirby przyznał, że raczej nie będzie miał czasu, ponieważ woli skupić się na adopcji swojego żółwia.

Zobacz też:

Foremniak o "Odwróconych", córce i poczuciu humoru.

Górniak o odejściu z programu "Agent-Gwiazdy".

Margaret w ciąży? Znamy prawdę?

To Kinga Rusin namówiła Mariolę i Andrzeja Gołotę na udział w "Agencie".

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN