Gwiazdy

Kinga Rusin wygina ciało i wskakuje do oceanu. W komentarzach zachwyt: "Wszystko na tym zdjęciu jest idealne"

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Błękit nieba bez jednej chmurki, pusta plaża, biały piasek i cudowna, krystalicznie czysta woda. W takich rajskich okolicznościach spędza czas Kinga Rusin. Dziennikarka, która od jakiegoś czasu przebywa i pracuje na Malediwach, pochwaliła się w sieci zdjęciem z plaży. Moment, gdy daje susa do oceanu, wzbudził uznanie internautów. Fani są pod wrażeniem jej nienagannej figury.

Kinga Rusin na Malediwach

Kinga Rusin i jej partner Marek Kujawa od połowy listopada przebywają na jednej z wysp Oceanu Indyjskiego. Nie spędzają tak jednak wakacji.

- Chwilowo, ze względu na sytuację, przenieśliśmy siedzibę firmy. Pracujemy z nieco innym widokiem za oknem - wyjaśniała dziennikarka w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

Jak przebiega praca w tak pięknej scenerii?

- "Biuro" jest metr od szmaragdowej wody. Bezpiecznie (mało ludzi i wszyscy regularnie badani na Covid), ciepło, pięknie i dobrze dla naszego biznesu - napisała na Instagramie Kinga, która chętnie publikuje fotki z egzotycznej podróży.

Jak się okazuje, czas spędza nie tylko na pracy. Wykorzystuje pobyt na rajskich Malediwach także w celach czysto rekreacyjnych, czemu - patrząc na ostatnio zamieszczone w sieci zdjęcie - trudno się dziwić.

- Scenariusz, Reżyseria, zdjęcia: Marek Kujawa. Muza i Kostiumy: Kinga Rusin ? - czytamy w poście.

Kinga Rusin na plaży

Dziennikarka wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym widzimy ją tuż przed zanurzeniem się w szmaragdowej wodzie oceanu. Radosna Kinga robi skok do wody niczym zawodowa gimnastyczka. Elegancki, klasyczny, czarny strój kąpielowy podkreśla jej szczupłą i wysportowaną sylwetkę.

Fotka zrobiła spore wrażenie na obserwatorach profilu Kingi Rusin.

- Idealne ❤️ Przepięknie❤️ Rewelacja ? Ciało nastolatki. Jest Pani moją absolutną inspiracją, do dbania o środowisko, zwierzęta i samą siebie! No żyć, nie umierać. Przy dzisiejszych mrozach marzy mi się takie miejsce! - czytamy w komentarzach.

Internauci docenili zarówno główną bohaterkę zdjęcia, jak i jego autora.

- Fotograf się spisał. Świetne ujęcie. Niesamowite zdjęcie. Cudowny ten scenarzysta, reżyser i fotograf. Oskar za całokształt. Duet doskonały tej miłości - piszą internauci, życząc parze miłego wypoczynku.

Nasza redakcja przyłącza się do tych życzeń!

Kinga Rusin nie ustaje w walce w ochronę środowiska. „To jest rzecz, która dotyczy bezpośrednio jakości naszego życia”. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Odważne zdjęcie Soni Bohosiewicz propozycją na okładkę płyty. Maciej Dowbor: "Działa na wyobraźnię"

Maja Ostaszewska zdecydowała się na radykalne cięcie. "Od kilku lat nie zmieniałam fryzury dla siebie samej"

Aleksandra Kwaśniewska zachwyca makijażem! "Te nasze roczniki to jak dobre wino"

Autor: Luiza Bebłot

Pozostałe wiadomości