Gwiazdy

Kinga Korta pokazała twarz syna Graysona "Będzie mówił w trzech językach!"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Kinga Korta pokazała swojego syna Graysona w Dzień Dobry TVN. Korta została mamą w czerwcu 2018 roku. Od tej pory stara się nie rozstawać ze swoim synkiem. Posłuchajcie jak czuje się w nowej roli - w roli mamy i jak Grayson zniósł pierwszą podróż do Polski - do tej pory razem z mamą i tatą mieszkał w Stanach Zjednoczonych.

Zobacz też: Kinga Korta trafiła do szpitala. Co się stało?

Kinga Korta, jedna z bohaterek programu TVN "Żony Hollywood" w czerwcu 2016 roku została mamą. Na świat przyszedł jej syn Grayson. Ojcem jest jej mąż Chet, którego również poznaliśmy w "Żonach Hollywood".

Kinga Korta razem z Chetem opowiedzieli w Dzień Dobry TVN jak ich syn Grayson zmienił ich życie. Małżeństwo pierwszy raz w życiu przyleciało do Polski we troje - to pierwsza wizyta Graysona w rodzinnym kraju Kingi.

Zobacz też: Jak mieszka Maja Bohosiewicz? Oto jej luksusowy dom >>>

To była pierwsza podróż Graysona samolotem. Na szczęście przespał cudownie całą noc - mówiła Kinga Korta w Dzień Dobry TVN.

Jak zmieniło się życie Kingi Korty po narodzinach Graysona?

Kinga opowiedziała również o tym, że przy dziecku niestety nie ma czasu na to, by zadbać o swój wygląd tak jakby chciała.

Niestety na co dzień tak nie wyglądam. Na co dzień w Kalifornii zakładam biały t-shirt, jeansy, włosy w kok. Nawet nie zakładam makijażu, bo chcę cały czas całować i tulić moje Graysona.

Kinga Korta powtarza, że Chet, jej mąż chce bardzo zadbać o edukację Graysona. Grayson docelowo będzie mówił w trzech językach - po angielsku, po polsku i po hiszpańsku.

Sprawdź koniecznie: Wiek płodności spada? Kiedy jest najlepszy wiek na zajście w ciążę

Zobacz więcej:

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości