Gwiazdy

Kim Kardashian zniszczyła suknię Marilyn Monroe? "Materiał wzdłuż suwaka rozszedł się"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Reporter:
Mateusz Hładki
Co nowego w świecie gwiazd?
Co nowego w świecie gwiazd? Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

Na tegorocznej Met Gali Kim Kardashian skupiła na sobie uwagę mediów i wywołała skandal. Wszystko za sprawą wyjątkowej kreacji, którą miała na sobie. Była to ikoniczna suknia Marilyn Monroe. Strój powrócił już do muzeum, ale okazuje się, że są na nim widoczne zniszczenia. O kulisach sprawy opowiedział w Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

Kim Kardashian na Met Gali 2022

Kim Kardashian potrafi szokować swoimi strojami. Na tegorocznej Met Gali ponownie zaskoczyła. Pojawiła się w sukience Marilyn Monroe, w której aktorka w 1962 roku śpiewała "Happy Birthday, Mr. President" Johnowi F. Kennedy'emu.

By zmieścić się w słynną kreację, Kim musiała poddać się drakońskiej diecie, by w zaledwie 4 tygodnie schudnąć ponad 7 kg. Kiedy Kardashianka pojawiła się na czerwonym dywanie, wzbudziła mnóstwo kontrowersji. Między innymi Bob Mackie, który zaprojektował suknię, nie był zadowolony, że muzeum Ripley’s Believe It or Not! w Orlando zgodziło się wypożyczyć strój amerykańskiej celebrytce. Stwierdził, że Kim zbezcześciła jego dzieło.

Suknia Marilyn Monroe zniszczona?

Suknia Marilyn Monroe wróciła do muzeum, ale pojawił się pewien problem. Opowiedział o nim Mateusz Hładki w show-biznesowym cyklu Dzień Dobry TVN.

- Chciałbym, żebyśmy wrócili do Met Gali i szumu wokół Kim Kardashian, która przywdziała na czerwony dywan oryginalną suknię, która należała Marilyn Monroe. Media donoszą, że suknia jest zniszczona. Na zdjęciach sprzed i po gali widać, że brakuje kryształków, a materiał wzdłuż suwaka rozszedł się. Na zdjęciach przed tego nie widać - podkreślił dziennikarz. - Co ciekawe, Kim w tej sukni tylko przeszła się po czerwonym dywanie, a potem przebrała się w replikę - dodał. Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Reporter: Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: Cover Media/x-news

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości