Gwiazdy

Kim Kardashian w ekstremalnie obcisłej sukience. "Ledwo się porusza"

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Co nowego w świecie gwiazd?
Co nowego w świecie gwiazd? Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

O Kim Kardashian znowu zrobiło się głośno. Tym razem za sprawą najnowszej kolekcji Dolce&Gabbana, której jest współtwórczynią. Szczególną uwagę mediów przykuł film, na którym celebrytka zmierza w ekstremalnie obcisłej sukience na przyjęcie po oficjalnej prezentacji kreacji.

Kim Kardashian w wyjątkowo obcisłej sukience

Gwiazda lubi szokować. W sieci furorę robi właśnie film, który pokazuje, jak celebrytka zmierza w bardzo obcisłej sukience na after party pokazu Dolce&Gabbana.

- Ledwo się w tej sukience porusza - powiedziała Sandra Hajduk-Popińska w showbiznesowym cyklu Dzień Dobry TVN.

Anna Kalczyńska oceniła sukienkę, jako nadającą się do leżenia, a nie do chodzenia. Na nagraniu widać, że celebrytce sprawia trudność nie tylko wchodzenie po schodach, ale także siedzenie w samochodzie.

Pokaz Dolce&Gabbana i Kim Kardashian

Kim Kardashian jest współtwórczynią unowocześnionej kolekcji duetu. Kreacje, które zostały zaprezentowana na wybiegu, już kiedyś miały swoją premierę.

- Ważne, żeby zaznaczyć, że ona nie stworzyła tej kolekcji od nowa. To są kreacje, które duet stworzył już lata temu i zostały po prostu unowocześnione, zmienione, dodano takiego współczesnego sznytu - tłumaczyła Sandra Hajduk-Popińska.

Dziennikarka przypomniała także, że kiedyś duet projektantów wypowiadał się nieprzychylnie o całej rodzinie Kim Kardashian.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości