Gwiazdy

Kim Kardashian pochwaliła się obrazem namalowanym przez córkę. Fani twierdzą jednak, że to dzieło zmarłego artysty

Gwiazdy

Aktualizacja:
Cover Video/x-news

Członkini jednej z najsłynniejszych rodzin Ameryki jest mamą czwórki dzieci. Ostatnio postanowiła pochwalić się na Instagramie talentem malarskim swojej 7-letniej córeczki. Piękny obraz wzbudził jednak wiele kontrowersji.

Kim Kardashian - dumna mama czy PR-owiec?

Zaprezentowany przez Kim Kardashian obraz podobno namalowała jej córeczka. Jeśli tak, to trzeba przyznać - dziewczynka naprawdę ma talent. Malunek wykonano za pomocą farb olejnych. Pejzaż przedstawia turkusowe jezioro u zbocza góry o zaśnieżonym szczycie. Krajobraz piękny i z pewnością każda mama byłaby dumna z takiej pracy swojego dziecka.

Jednak obraz North West wzbudził wiele wątpliwości wśród fanów celebrytki. Zdaniem niektórych jest zbyt dobry, by przypisać jego autorstwo dziecku. Negatywne komentarze zirytowały Kim. - Nie grajcie ze mną, gdy chodzi o moje dzieci - wypominała.

Obraz North West to dzieło zmarłego artysty?

- North chodzi wraz z najlepszą przyjaciółką na "poważne" zajęcia plastyczne - broniła dziecka. Zdaniem Kardashian, lekcje pobudzają kreatywność dziewczynki. - Jako dumna mama chciałam pochwalić się pracą mojej córki a dorośli dochodzą tego, czy dziecko mogło namalować taki obraz czy nie! Jak śmiecie najpierw przyglądać się dzieciom robiącym niesamowite rzeczy, a potem oskarżać je o to, że nie są niesamowite! - odpowiadała ze złością na dywagacje internautów.

Tymczasem fani przeprowadzili małe śledztwo. Ich zdaniem obraz wydaje się bardzo podobny do prac Boba Rossa. Znany z pejzaży malarz zmarł w 1995 r. na Florydzie. - Czy jej ręką kieruje duch Boba Rossa? - zapytał jeden z użytkowników Twittera. Pojawiły się też głosy broniące dziewczynkę przed hejtem. - Jeżeli dacie dziecku odpowiednie narzędzia, poświęcicie mu czas i pokażecie twórczość artysty, to jest ono w stanie coś takiego namalować. I to bardzo łatwo - pisano w komentarzach.

Jeszcze inni proponują, by Kim Kardashian pokazała kiedyś, jak North faktycznie pracuje nad kolejnym obrazem. Na razie gwiazda zdecydowała się udostępnić na mediach społecznościowych zdjęcia rysunków i szkiców autorstwa córki, by przekonać innych o jej niezwykłym talencie.

Tajemnice klanu Kardashianów. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Operacje plastyczne gwiazd. Szczególnie dwie z nich wiodą prym w korygowaniu ciała i twarzy

Oto najpopularniejsze gwiazdy na Instagramie. Kogo śledzi najwięcej internautów?

Ariana Grande zaręczona. Kim jest szczęśliwy wybranek gwiazdy?

Autor: Ola Lipecka

Pozostałe wiadomości