Gwiazdy

Kim Kardashian opublikowała zdjęcie z dzieciństwa.  "Urocza"

Gwiazdy

Kim Kardashian zamieściła na swoim profilu na Instagramie fotografię z rodzinnego albumu. - Nadal robię tę minę - napisała. Zobacz, jak się zmieniła jedna z najsłynniejszych celebrytek na świecie.

Kim Kardashian - przełom w karierze

Kim Kardashian od lat uważana jest za jedną z najbardziej rozpoznawalnych celebrytek. Do świata show-biznesu wkroczyła w dość nietypowy sposób, a mianowicie za sprawą niechlubnego nagrania. Mowa oczywiście o seks-taśmie, która ujrzała światło dzienne w 2007 roku. Cegiełkę do jej rozpoznawalności dołożyła Paris Hilton, z którą się przyjaźniła. Później wraz z najbliższą rodziną Kim zaczęła realizować popularne reality show "Z kamerą u Kardashianów".

Zobacz wideo: Zagraniczne gwiazdy

Zagraniczne gwiazdy

Wschodzące gwiazdy Hollywood
Wschodzące gwiazdy Hollywood Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

Po jakim czasie celebrytka jednak rozprawiła się z przeszłością. Zamieniła wulgarną garderobę na stylowe ubrania. Została mamą, otworzyła markę kosmetyczną i bieliźnianą SKIMS. W zeszłym roku w wywiadzie dla magazynu "Vogue" stwierdziła, że daje kobietom siłę. - Ciałopozytywność jest wpisana w nasze DNA - podkreśliła założycielka firmy bielizny modelującej. Jak widać, znana Amerykanka żyje na pełnych obrotach i prężnie działa jako bizneswoman. Jednak jedna rzecz wciąż się nie zmieniła. Kim od zawsze ochoczo pozowała do zdjęć i wciąż to robi.

Zobacz wideo: Wschodzące gwiazdy Hollywood

Wschodzące gwiazdy Hollywood
Wschodzące gwiazdy Hollywood Źródło: Dzień Dobry TVN

Kim Kardashian na zdjęciu z dzieciństwa

Na instagramowym profilu celebrytki pojawiło się zdjęcie z jej dzieciństwa. Mała Kim z uroczym kucykiem na głowie pozuje do niego, wiążąc łyżwy i patrząc wprost w obiektyw.

Nadal robię tę minę

Pod postem posypały się liczne komentarze. W końcu celebrytka doczekała się 285 mln obserwatorów! "Najsłodsze dziecko", "Wyglądasz dokładnie jak North", "Zawsze byłaś ładna", "Urocza", "Jaka słodka" - czytamy.

A jak się zmieniła? Oto jej najnowsze fotografie:

Zobacz też:

Źródło zdjęcia głównego: Cover Media/x-news

Pozostałe wiadomości