Gwiazdy

Zusje chce podbić branżę muzyczną. "Mam fanów w Polsce, ale też w Meksyku czy nawet w Kolumbii"

Gwiazdy

Zusje w polskich mediach zaistniała jako Luxuria Astaroth - jeszcze kilka lat temu skandalistka, o której pisały wszystkie portale. Rozgłos zaprowadził ją do alkoholu i używek, co przypłaciła zdrowiem i problemami w relacjach z bliskimi. W rozmowie z Oskarem Netkowskim z serwisu dziendobry.tvn.pl Zusje opowiedziała o swoich początkach w branży i planach na muzyczną karierę.

Zusje o singlu "Marshmallow"

Niedawno na rynku muzycznym pojawił się nowy singiel Zusje, "Marshmallow". Gwiazda szybko podbiła nim TikToka.

- Po drugiej walce na Fame MMA poszłam viralowo na TikToku, zwłaszcza na wschodzie. Bardzo dużo ludzi stamtąd o mnie usłyszało. Stwierdziłam, że trzeba chwycić byka za rogu i nagrałam numer po rosyjsku i chyba wyszło dość dobrze - powiedziała Zusje.

- Mam wielu fanów w Polsce, ale też jest ich dużo w Meksyku czy nawet w Kolumbii - dodała.

Zusje o karierze muzycznej

Medialna przygoda Kamili Smoguleckiej zaczęła się od gościnnych występów w klipach Donatana, m.in. "My Słowianie". Po latach gwiazda na dobre wróciła do muzyki.

- Kiedyś, kiedy byłam pierwszy raz w Dzień Dobry TVN, to powiedziałam, że mam swoich idoli i swoje wzory, jeśli chodzi o muzykę. Na ten moment mogę powiedzieć, że chodziło o Mr. Polska. Kiedy usłyszałam go, to pomyślałam sobie, że chciałabym robić coś takiego. Nawet jeśli nie jestem Celine Dion, to ten typ muzyki jest dla mnie. Później nagrałam pierwszy singiel, później zniknęłam i teraz znowu tworzę - mówiła Zusje w rozmowie z Oskarem Netkowskim z serwisu dziendobry.tvn.pl.

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Reporter: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości