Gwiazdy

Kim jest narzeczony Klaudii Halejcio? Gwiazda odsłania wszystkie karty i mówi o ślubie

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Klaudia Halejcio od niedawna cieszy się nowym etapem w swoim życiu. W raz z ukochanym przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko oraz przeprowadzili się całą rodziną do luksusowej posiadłości. Okazuje się, że para nie wyklucza scementowania swojego związku.

Klaudia Halejcio - rodzina

Klaudia Halejcio 2 czerwca 2021 r. powitała na świecie córeczkę. Szczęśliwą nowiną podzieliła się kilka dni później w mediach społecznościowych, pokazując filmik ze szpitalnej sali.

Ojcem dziewczynki i jednocześnie partnerem gwiazdy, jest niejaki Oskar. Para poznała się przez wspólnych znajomych. W wywiadach aktorka żartowała nawet, że może już kończyć karierę aktorską, ponieważ swojego Oscara już zdobyła. O wybranku Klaudii do tego momentu wiadomo było tylko tyle, że jest biznesmenem i działa w branży internetowej.

Kim jest partner Kaludii Halejcio?

Ostatnio gwiazda zrobiła się wyjątkowo wylewna. W swoich mediach społecznościowych z chęcią pokazuje swoje dziecko i kulisy życia prywatnego. Przypomnijmy, że Halejcio wraz ze swoim partnerem, całkiem niedawno przeprowadzili się do wymarzonego luksusowego domu. Para rozpoczęła wspólnie nowy etap w życiu.

Do teraz mało wiadomo było, kim jest wybranek gwiazdy. Sama zainteresowana postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości.

- Pojawił się w moim życiu ktoś dla mnie ważny. Ma na imię Oskar. Znajomi żartują, że mogę już kończyć karierę aktorską, bo już swojego Oscara zdobyłam. Chociaż to tak naprawdę to on zdobył mnie. Poznaliśmy się przez wspólnego znajomego. Oskar jest biznesmenem i z dużym powodzeniem działa w branży internetowej. Więcej nie zdradzę, ale pewnie wkrótce dowiecie się więcej, bo mamy również wspólne plany biznesowe - wyznała Klaudia Halejcio w rozmowie z "Party".

Klaudia Halejcio i ślubne plany

Aktorka i jej partner na poważnie myślą o swojej przyszłości. Dziecko, wspólny dom, a teraz plany scementowania związku.

- Plany zawsze są. Gdy nabiorą realnych kształtów, na pewno o tym poinformuję - ucięła gwiazda.

Zobacz wideo: Klaudia Halejcio o byciu mamą

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości