Gwiazdy

Kim jest Miss Polonia Sportu 2019 - Aleksandra Kielan?

Gwiazdy

W tym roku konkurs Miss Polonia obchodzi 90-lecie istnienia. Z tej okazji wczoraj odbyły się wybory Miss Polonia Sportu, które są nowością i towarzyszą „regularnym” wyborom Miss Polonia. Tegoroczną laureatką została Aleksandra Kielan.

Kim jest Miss Sportu 2019?

Aleksandra Kielan, to tegoroczna Miss Polonia Sportu. Ola ma 21 lat i pochodzi z Częstochowy. Od 5 lat pracuje jako modelka w Polsce i zagranicą. Jej pasją jej sport, w szczególności surfing, acro-yoga i taniec. Jak wspomina wczorajszy wieczór?

Tak naprawdę dostałyśmy wczoraj prawdziwy wycisk. Powiedziano nam, że trochę poskaczemy, pobawimy się, a trenerzy przygotowali nam niezły zestaw ćwiczeń. Przykładowo trzeba było wykonać „deskę”. Mi się udało wytrzymać w tej pozycji 4 minuty, więc pobiłam swój rekord. Do tej pory wytrzymywałam maksymalne minutę. Oprócz tego był tor przeszkód, czołganie i bieg slalomem.

-przyznała z uśmiechem Aleksandra Kielan.

Z nowej, sportowej konkurencji jest dumna Agata Biernat, która w 2017 roku został Miss Polonia.

Jestem dumna ze wszystkich uczestniczek tego konkursu. Wczoraj uśmiech nie schodził mi z twarzy. Jestem sportowcem, więc zawsze zachęcam ludzi do sportu. W 2017 roku bardzo namawiałam organizatorów konkursu Miss Polonia na tego typu konkurencję.

- dodała Agata Biernat.

Zobacz też:

Autor: Redakcja Dzień Dobry Wakacje

Pozostałe wiadomości