Gwiazdy

Kim jest Marianna Kowalewska. Aktorka i wokalistka prywatnie

Gwiazdy

Andrzej Sołtysik o Mariannie Kowalewskiej: "Jej rola w Pułapce zdecydowanie znakomita i godna polecenia. Może nawet do nominacji do Oscara". Poznajcie uzdolniona aktorkę młodego pokolenia.

Pochodzi z artystycznej rodziny

Marianna Kowalewska pochodzi z artystycznej rodziny. Tata - Maciej Kowalewski jest aktorem i reżyserem teatralnym, Mama Edyta Torhan jest znaną aktorką teatralną i filmową, starsza siostra - Zofia została reżyserką.

Wychowałam się w teatrze

Marianna Kowalewska:

Właściwie wychowałam się w teatrze bo rodzice grali w teatrze jak byłam malutka i zabierali mnie i siostrę zawsze za kulisy. Ten zapach, ten styl, to drewno, te skrzypiące podłogi, to życie, które panuje w teatrze... Ja to wszystko pamiętam jeszcze z czasów kiedy byłam małym berbeciem.

Marzenia: pracować, działać

Nie mam takiego wielkiego marzenia jak ... zdobyć Oscara. To by było zbyt duże. Dla mnie najważniejsze jest to, żeby cały czas działać, żeby cały czas pracować.

Muzyczna pasja Marianny Kowalewskiej

Śpiew był moja pierwszą miłością i przez śpiew zrodziła się miłość do aktorstwa. Moim największym marzeniem jest jednak scena. Często jak oglądam koncerty, to jest ten moment: wychodzi artysta i jest takie wooooooow. To jest właśnie to!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Na spontanie. Bez pozowania ?#redhair

Post udostępniony przez Marianna Kowalewska (@mariankakowalewska)

Zobacz też:

Autor: Bernadetta Jeleń

Pozostałe wiadomości