Gwiazdy

Polka tworzy lalki jak żywe. Trafiła na listę 100 najbardziej inspirujących kobiet na świecie

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
gettyimages/Catherine Falls CommercialLalka

Pomaga matkom w żałobie, które straciły swoje dziecko. Lalki do złudzenia przypominają prawdziwe dzieci i ułatwiają proces powrotu do normalności. Barbara Smolińska za swoje zasługi została okrzyknięta jedną ze stu najbardziej inspirujących kobiet na świecie.

Polka doceniona przez BBC

Barbara Smolińska ma ogromne powody do dumy. BBC ogłosiło listę kobiet, które miały istotny wpływ na zmieniający się świat. Wśród wyróżnionych znalazły się m. in. Malala Yousafzai, najmłodsza laureatka Pokojowej Nagrody Nobla, pierwsza premierka Samoa Naomi Mata'afa, Crystal Bayatm, która jest afgańską działaczką społeczną i obrończynią praw człowieka oraz właśnie Polka, o której mowa w artykule.

Wszystko za sprawą biznesu, który cieszy się już międzynarodową sławą. Barbara Smolińska to założycielka firmy Reborn Sugar Babies.

Świąteczna piosenka Dzień Dobry TVN

Mikołaj Rey w świątecznym klipie Dzień Dobry TVN
Mikołaj Rey w świątecznym klipie Dzień Dobry TVN Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Kim jest Barbara Smolińska?

Barbara Smolińska dobrze znana jest kolekcjonerom lalek i fanom prawdziwego artyzmu. Pochodząca z Oleśnicy kobieta, dokładnie 8 lat temu zaczęła tworzyć lalki, które są idealnym odzwierciedleniem prawdziwego noworodka. Swoimi sukcesami mogłaby obdzielić wiele osób. Nie każdy wie, że jej produkty trafiają nie tylko do kolekcjonerów, ale niektóre z nich brały nawet udział w filmach i reklamach. Co więcej, lalki wytwarzane przez Barbarę Smolińską, służą także jako pomoc naukowa dla ratowników i w szkołach rodzenia.

Barbara Smolińska i jej misja

Idealnie wytworzone lalki, które do złudzenia przypominają noworodki, nie tylko mają stroić nasze wnętrza, ale także pomagać. A zwłaszcza tym kobietom, które same straciły swoje dzieci.

Twórczyni lalek Reborn Sugar Babies w ten sposób chce pomoc kobietom wrócić do normalności po żałobie.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: gettyimages/Catherine Falls Commercial

Pozostałe wiadomości