Gwiazdy

Kelly Rowland urodziła. Piosenkarka opublikowała rozkoszne zdjęcie synów

Gwiazdy

Aktualizacja:

39-letnia wokalistka Kelly Rowland powitała na świecie swoje drugie dziecko. Szczęśliwą nowiną pochwaliła się na Instagramie. Jak nazwała synka?

Kelly Rowland szczęśliwą mamą

W maju 2014 roku artystka poślubiła swojego managera Tima Weatherspoona. Wtedy też na świat przyszło ich pierwsze dziecko - syn Titan Jewell Weatherspoon. Kilka miesięcy temu amerykańska gwiazda na łamach "Women's Health" oświadczyła, że Titan będzie miał braciszka. Wyznała wówczas, że w lutym skończy 40 lat i jest wdzięczna za to, że może znów być mamą. Od tamtego czasu na bieżąco w mediach społecznościowych relacjonowała przebieg ciąży. Natomiast teraz zaskoczyła swoich fanów. Okazało się, że Kelly jest już po porodzie.

Kelly Rowland powitała na świecie synka

21 stycznia Kelly urodziła drugiego syna, któremu dała na imię Noah, o czym poinformowała na swoim profilu na Instagramie. Piosenkarka do postu zamieściła uroczą fotografię swoich dzieci. Widzimy na niej, jak 6-latek patrzy się na swojego młodszego braciszka.

- 21 dnia 21 roku XXI wieku powitaliśmy Noah Jona Weatherspoon. Jesteśmy naprawdę wdzięczni - napisała wokalistka.

Kelly Rowland - kariera

Kelly Rowland jest amerykańską piosenkarką, którą internauci mogą kojarzyć z zespołu "Destiny's Child", który założyła wraz z Beyonce i Michelle Williams. Choć po kilku latach piosenkarki zakończyły współpracę, to słuch po nich nie zaginął.

Rowland w 2002 roku wydała swój debiutancki album "Simply Deep". Z kolei podejmując współpracę z Davidem Guettą, zyskała status "klubowej diwy". Natomiast w 2012 została wybrana Kobietą Roku brytyjskiej edycji magazynu "Glamour".

Teraz przed piosenkarką kolejne zadanie do wykonania. Bycie mamą dwóch brzdąców i rozwijanie kariery muzycznej to nie lada wyzwanie. Gratulujemy więc i trzymamy kciuki!

Zobacz też:

Zobacz wideo: Kelly Rowland urodziła!

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości