Gwiazdy

Zmarła Kelly Preston. Żona Johna Travolty zmagała się z rakiem piersi. "Jej miłość i życie zostaną na zawsze w naszej pamięci"

Gwiazdy

Nie żyje Kelly Preston. Aktorka i żona Johna Travolty zmarła po dwuletniej walce z rakiem piersi. Miała 57 lat. Jej mąż pożegnał ją poruszającym postem na Instagramie. Kelly i John byli małżeństwem przez 29 lat.

Kelly Preston nie żyje

Kelly Preston zmarła po dwuletniej walce z rakiem piersi. Tę smutną informację podał jej mąż, John Travolta. Aktor umieścił wzruszający wpis na Instagramie.

Z ciężkim bólem serca informuję, że moja piękna żona Kelly przegrała dwuletnią walkę z rakiem piersi. Stoczyła odważną walkę przy wsparciu wielu osób. (...) Miłość i życie Kelly zostaną na zawsze w naszej pamięci. Poświęcę trochę czasu, aby być teraz z moimi dziećmi, które straciły matkę

- napisał John Travolta. Aktorska para była małżeństwem przez 29 lat.

Rankiem 12 lipca 2020 r. Kelly Preston, uwielbiana żona i matka, zmarła po dwuletniej walce z rakiem piersi. Była bystrą, piękną i kochającą duszą, która bardzo troszczyła się o innych i która ożywiała wszystko, czego dotknęła. Jej rodzina prosi o uszanowanie ich prywatności w tym czasie

- przekazał magazynowi "People" przedstawiciel rodziny.

Kelly Preston i John Travolta

Kelly Preston urodziła się 3 października 1962 r. na Hawajach. Była amerykańską aktorką i modelką. Wystąpiła m.in. w takich filach jak "Bliźniacy", "Jerry Maguire" i "Od zmierzchu do świtu".

W 1991 r. wyszła za mąż za Johna Travoltę. Aktorska para doczekała się trojga dzieci: dwóch synów - Jetta i Benjamina oraz córki Ellę Bleu.

Jett zmarł w wieku 16 lat podczas świątecznego wyjazdu na wyspy Bahama. Rodzice znaleźli go w hotelowej wannie. Według pierwszych informacji, przyczyną śmierci był atak serca lub udar. Potem John Travolta wyznał, że chłopiec zmagał się z wieloma chorobami i miał autyzm.

Zobacz też:

Rodzina Nai Rivery przyjechała nad jezioro Piru. Ciało aktorki wciąż jest poszukiwane

Kelly Osbourne szczerze o uzależnieniu od narkotyków. "Nie sądziłam, że dożyję 35. roku życia"

Gwiazda filmu „Tamte dni, tamte noce” rozwodzi się po 10 latach małżeństwa: "Nasze dzieci pozostaną priorytetem"

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Luiza Bebłot

Pozostałe wiadomości