Gwiazdy

Fani Kazika Staszewskiego zaniepokojeni stanem zdrowia wokalisty. "Walczy o powrót do formy"

Gwiazdy

Zespół Kult po pandemicznej przerwie w końcu zdecydował się wyruszyć w trasę koncertową. Niestety, na oficjalnym profilu na Facebooku pojawiła się informacja o odwołaniu występów. Później sieć obiegło zdjęcie Kazika Staszewskiego z maską tlenową na twarzy. Skontaktowaliśmy się z managmentem zespołu. Co dolega wokaliście?

Kult odwołuje koncerty

Pierwsze niepokojące doniesienia w związku ze zdrowiem wokalisty zespołu Kult pojawiły się we wtorek, 15 czerwca. Grupa oznajmiła wówczas, że jest zmuszona odwołać dwa koncerty.

"Drodzy... bardzo nie lubimy przekazywać takich informacji... jednak niestety, z powodu nagłej niedyspozycji wokalnej Kazika, jesteśmy zmuszeni przełożyć jutrzejszy (16 czerwca) koncert Kult Akustik w łódzkim Klubie Wytwórnia, a także zaplanowany na dzień później koncert w CKK Jordanki w Toruniu" - czytamy w oświadczeniu.

Poinformowano, że koncerty muszą być odwołane, ponieważ lider zespołu ma problemy zdrowotne:

Bardzo przepraszamy za zaistniałe niedogodności, jednak w tej sytuacji zdrowie Kazika jest dla nas najważniejsze. Wkrótce poinformujemy o nowych terminach tych wydarzeń. Wszystkie dotychczas zakupione bilety automatycznie zachowają swoją ważność dla nowych dat.

Następnego dnia na profilu Kultu na Facebooku zamieszczone zostało niepokojące zdjęcie lidera grupy. Kazik Staszewski jest na nim w masce tlenowej.

- Walka trwa - czytamy.

Kazik Staszewski - co dolega artyście?

Wiele osób podejrzewało, że artysta zachorował na COVID-19. Okazuje się jednak, że jego niedyspozycja to efekt nadwyrężonego głosu podczas jednego z koncertów.

- Kazik zdarł sobie głos ostatnio i walczy o powrót do formy przed koncertem w Poznaniu. To nie koronawirus - powiedział menadżer Kazika w rozmowie z serwisem dziendobry.tvn.pl.

Fani Kultu życzą wokaliście zdrowia i czekają na informacje dotyczące nowych dat odwołanych występów.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Zobacz wideo: Kazik Staszewski szczere o życiu rockmana

Autor: Oskar Netkowski

Reporter: Mateusz Hładki

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości