Gwiazdy

Kayah zagrała domowy koncert w szczytnym celu. Posłuchajcie kameralnej wersji przeboju "Po co"

Gwiazdy

Wielu polskich artystów wzięło udział w projekcie „Kwarantanna na na”, by wspomóc zbiórkę na rzecz Szlachetnej Paczki. Wśród gwiazd, które prezentowały swoją twórczość w domowych pieleszach, była Kayah. Posłuchajcie, jak brzmi kameralne wykonanie piosenki "Po co".

Kameralny koncert Kayah

KAYAH to jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek. Jest też autorką tekstów, producentką muzyczną, prezenterką radiową i oraz założycielka wytwórni płytowej.

Niedawno piosenkarka zaangażowała się w akcję „Kwarantanna na na”, czyli serię koncertów live wykonywanych prosto z domu. Gwiazda w kameralnej atmosferze zaśpiewała piosenkę „Po co”. Jesteście ciekawi jak jej poszło? Zobaczcie wideo.

„Kwarantanna na na” - cykl domowych koncertów

W ramach akcji „Kwarantanna na na!” Szlachetna Paczka i artyści z wytwórni Kayax zdecydowali się na kameralne koncerty live. Muzycy prosto ze swoich domów umilali fanom czas spędzany w przymusowej izolacji. Takie przedsięwzięcia nie tylko sprawiają, że kwarantanna staje się bardziej przyjazna, ale także niosą pomoc tym, którzy teraz najbardziej jej potrzebują.

Podczas domowych „spotkań” z gwiazdami mogliśmy usłyszeć między innymi Arka Kłusowskiego, Krzysztofa Zalewskiego, Mery Spolsky, duet KARAŚ/ROGUCKI oraz Kayah.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości