Gwiazdy

Katy Perry wróciła do pracy. Fani: "Niedawno urodziłaś, a już tak wyglądasz? Niewiarygodnie"

Gwiazdy

Katy Perry pod koniec sierpnia powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Choć od porodu minęło zaledwie kilka tygodni, gwiazda już wróciła do pracy. Jej ukochany, Orlando Bloom zdradził natomiast, do kogo podobna jest córka.

Katy Perry wraca do pracy

Katy Perry nie zwalnia tempa. Gwiazda miesiąc temu urodziła swoje pierwsze dziecko, a już postanowiła wrócić do obowiązków zawodowych. Artystka chętnie dzieli się informacjami ze swojego prywatnego życia na Instagramie. Pięć dni po porodzie pokazała w pełnej okazałości swój brzuch, podkreślając dystans do samej siebie. Kilka dni temu zdradziła natomiast, że wraca na plan "Idola". Gwiazda opublikowała w sieci zdjęcie z nagrań, na którym pozuje w podkreślającym figurę kombinezonie w zwierzęcy wzór. Trzeba przyznać, że ciało artystki po ciąży wygląda imponująco, a sama Kate wydaje się szczęśliwa i spełniona.

Obojętnie wobec nowego zdjęcia nie przeszli też fani, którzy licznie komentowali post. Internauci zachwycali się zarówno stylizacją, jak i figurą gwiazdy.

Niedawno urodziłaś, a już tak wyglądasz? Niewiarygodnie

- czytamy.

Orlando Bloom o podobieństwie córeczki

W środę Orlando Bloom w programie "The Ellen DeGeneres Show" zdradził nieco szczegółów dotyczących Katy i ich córeczki Daisy Dove. Aktor przyznał, że gdy zobaczył po raz pierwszy na świecie malucha, był pewien, że jest jego małą kopią. Z czasem córka zaczęła także upodabniać się do jego matki, Sonii, co wprowadziło parę w małe zakłopotanie i zdezorientowanie. Dziś gwiazdor twierdzi, że Daisy, która ma już ponad miesiąc, jest mieszanką, zarówno swojego taty, jak i mamy.

To było zabawne, ponieważ kiedy ona się urodziła, pomyślałem: Och, to ja, to jestem mały ja! Potem na szczęście zobaczyłem, że ma <to coś> po Katy

- powiedział aktor.

Orlando podczas wywiadu zdradził także, że w czasie gdy Katy była w ciąży, codziennie rano śpiewał dawną, buddyjską przyśpiewkę, której nauczył się, gdy miał 16 lat. Te sam nawyk aktor kontynuuje do dziś, bo jak twierdzi, uspokaja to Daisy. Gdy wchodzi do jej pokoju, nucąc melodię, córeczka natychmiast się uspokaja. Ponadto teraz przesypia całe noce, co dla rodziców jest prawdziwym błogosławieństwem.

Zobacz także:

Kelly Rowland jest w ciąży. Czy planowała drugie dziecko?

Wróżyli mu karierę piłkarską, jednak marzenia zniszczył alkohol. Co robi dziś Dawid Janczyk?

Fototerapia, czyli sposób na poprawię nastroju. "To jest metoda bardzo bezpieczna"

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Getty AFP

Pozostałe wiadomości