Gwiazdy

Katy Perry urodziła. Orlando Bloom pokazał zdjęcie córeczki i zdradził jej imiona

Gwiazdy

Katy Perry została mamą po raz pierwszy. Szczęśliwy tata, Orlando Bloom opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie maleństwa i zdradził jego imię. Z okazji narodzin córeczki para zdecydowała się na szlachetny gest.

Ciąża Katy Perry

Katy Perry kilka miesięcy temu w oryginalny sposób podzieliła się z fanami informacją o stanie błogosławionym. Artystka ciążowe krągłości pokazała w teledysku do piosenki "Never Worn White". Szczęśliwa gwiazda aktywna była również w mediach społecznościowych.

Na Instagramie dzieliła się prywatnymi chwilami i opowiadała o pierwszej ciąży, a także w zabawny sposób zdradziła płeć dziecka. Nie inaczej było w przypadku narodzin córeczki. Katy oraz Orlando wydali w sieci oficjalne oświadczenie, w którym zdradzili, że maluch jest już na świecie.

Wyświetl ten post na Instagramie.

? it’s a girl ?

Post udostępniony przez KATY PERRY (@katyperry)

Orlando Bloom pokazał zdjęcie dziecka

Szczęśliwi rodzice szybko pochwalili się informacją o narodzinach córki. Świeżo upieczony tata opublikował na Instagramie zdjęcie malucha i zdradził, jak będzie się nazywać. Dziewczynka otrzymała imiona - Daisy Dove Bloom. Ponadto Orlando oświadczył, że z okazji narodzin dziecka wraz z partnerką postanowili wspomóc UNICEF. Para stworzyła specjalną zbiórkę.

Wiemy, że mamy szczęście i nie każdy może doświadczyć tak spokojnego porodu, jak nasz. Społeczności na całym świecie wciąż doświadczają niedoboru pracowników służby zdrowia i co jedenaście sekund umiera kobieta w ciąży lub noworodek, głównie z przyczyn, którym można zapobiec. Od czasu COVID-19 znacznie więcej noworodków jest zagrożonych z powodu zwiększonego braku dostępu do wody, mydła, szczepionek i leków zapobiegających chorobom. Jako Ambasadorzy Dobrej Woli UNICEF wiemy, że UNICEF jest na miejscu i robi wszystko, aby każda przyszła mama miała dostęp do wyszkolonego pracownika służby zdrowia i dostępu do opieki zdrowotnej wysokiej jakości (...) Wspierając ich, wspierasz bezpieczny start w życie i wyobrażasz sobie na nowo zdrowszy świat dla każdego dziecka

– czytamy.

Wyświetl ten post na Instagramie.

#Repost @unicef ・・・ Welcome to the world, Daisy Dove Bloom! We are honoured to introduce Goodwill Ambassadors @KatyPerry and @OrlandoBloom’s new bundle of joy.⠀ ⠀ “We are floating with love and wonder from the safe and healthy arrival of our daughter,” Katy and Orlando told us.⠀ ⠀ “But we know we’re the lucky ones and not everyone can have a birthing experience as peaceful as ours was. Communities around the world are still experiencing a shortage of healthcare workers and every eleven seconds a pregnant woman or newborn dies, mostly from preventable causes. Since COVID-19 many more newborn lives are at risk because of the increased lack of access to water, soap, vaccines and medicines that prevent diseases. As parents to a newborn, this breaks our hearts, as we empathize with struggling parents now more than ever.⠀ ⠀ “As UNICEF Goodwill Ambassadors, we know UNICEF is there, on the ground, doing whatever it takes to make sure every expecting mother has access to a trained health worker and access to quality healthcare. In celebration of the heart we know our daughter already has, we have set up a donation page to celebrate DDB’s arrival. By supporting them, you are supporting a safe start to life and reimagining a healthier world for every child. We hope your ♥️ can bloom with generosity.⠀ ⠀ Gratefully-⠀ ⠀ Katy & Orlando.”⠀ ⠀ Please tap the link in our bio to support the most precious gift: a healthy child.

Post udostępniony przez Orlando Bloom (@orlandobloom)

Pod nowym postem Orlando pojawiło się mnóstwo komentarzy. Gratulacjom nie było końca. Zachwyceni internauci życzyli rodzicom i maleństwu dużo zdrowia i spokoju.

Zobacz także:

Martyna Wojciechowska o akceptacji ciała. Zdjęcie z rozstępami wywołało dyskusję: "Ile z nas się ich wstydziło?"

O przedwczesnej menopauzie dowiedziała się w wieku 15 lat. Był to dla niej prawdziwy cios

Małgorzata Kożuchowska o późnym macierzyństwie. "Na zajście w ciążę miałam 2% szans"

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Getty AFP

Pozostałe wiadomości