Gwiazdy

Katy Perry potwierdza nową płytę. Kiedy ukaże się piąty album wokalistki?

Gwiazdy

x-news

Katy Perry ponownie zachwyciła swoich fanów, jednak tym razem dobra nowina nie dotyczy jej życia prywatnego. Amerykańska piosenkarka ogłosiła właśnie, że jej piąta płyta ukaże się jeszcze w tym roku. Premiera nowego singla „Daisies” odbędzie się już 15 maja.

Katy Perry - nowa płyta

Niedawno Katy Perry ogłosiła, że ona i jej narzeczony Orlando Bloom spodziewają się dziecka. W Internecie zaroiło się od gratulacji, wyrazów zachwytu i życzeń szczęścia.

Nie minęło dużo czasu, a amerykańska wokalistka znów dała swoim wielbicielom powód do radości. W trakcie spotkania z fanami na Facebooku Katy potwierdziła, że jej nowa płyta ukaże się niezależnie od sytuacji epidemiologicznej. Swoją decyzję tłumaczyła tym, że nie można pozwolić koronowirusowi, aby przeszkodził nam tańczyć, nawet jeśli mielibyśmy to robić tylko w domach.

Gwiazda wyraziła również nadzieję, że jej muzyka okaże się pomocna w tym trudnym czasie i doda innym siły, nadziei i radości.

„Daisies” - nowy singiel Katy Perry. Kiedy premiera?

W rozmowie z fanami Katy ogłosiła, że jej nowy singiel pt. „Daisies” ukaże się 15 maja. Piosenka powstała z myślą o marzeniach i planach, które chcemy urzeczywistnić.

Zobacz też:

Autor: Agata Polak

Pozostałe wiadomości