Gwiazdy

Katy Perry opublikowała pierwszy singiel z nowej płyty. „Daisies” to intymna historia ciężarnej artystki

Gwiazdy

Aktualizacja:

W sieci ukazał się pierwszy singiel z nadchodzącej płyty Katy Perry. Artystka do piosenki „Daisies” nagrała także intymny klip, podczas którego całkowicie naga pokazuje swój spory ciążowy brzuszek. Wszystko wskazuje na to, że jest to ostania piosenka gwiazdy przed porodem.

Katy Perry – nowa piosenka i odważny klip

Katy Perry jeszcze przed porodem postanowiła podzielić się z fanami nową piosenką i stworzonym do niej teledyskiem. W sieci pojawiło się intymne nagranie, na którym artystka w zaawansowanej ciąży występuje całkowicie nago i śpiewa o marzeniach. Artystka na Instagramie zachęcała obserwatorów do posłuchania nowego utworu. W komentarzu wyjaśniła także jego znaczenie.

Napisałem tę piosenkę kilka miesięcy temu jako wezwanie do pozostania wiernym kursowi, który sam sobie wyznaczyłeś, niezależnie od tego, co inni mogą myśleć. Ostatnio nabrało dla mnie nowego znaczenia w świetle tego, czego doświadcza cały świat

- tłumaczyła gwiazda.

Dla fanów artystki mamy dobrą wiadomość. Premiera piątej płyty Katy Perry zgodnie z zapowiedzią ma się odbyć jeszcze w tym roku.

Jesteście ciekawi teledysku? Zobaczcie wideo.

Katy Perry czeka na kosmiczną misję

Loty w kosmos od wielu lat poruszają ludzi na całym świecie. Wielką fanką astronautów okazała się także Katy Perry. Artystka z niecierpliwością czeka nie tylko na narodziny dziecka, ale także na start rakiety NASA i SpaceX. W środowy wieczór w odpowiedniej srebrnej kreacji odliczała minuty do wielkiego wydarzenia. Niestety ze względów pogodowych lot został odwołany.

Gwiazda na swoim Instagramie poinformowała o zdarzeniu i zachęcała fanów do śledzenia relacji z ponownej próby startu rakiety, która odbędzie się już w najbliższą sobotę.

Dzisiejszy lot został odwołany z powodu pogody, ale czym są dwa dni, skoro SpaceX czekało na to wydarzenie 18 lat

–pisała w sieci Katy.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości