Gwiazdy

Katy Perry jest w ciąży. Wokalistka ogłosiła to w zaskakujący sposób

Gwiazdy

Aktualizacja:

Katy Perry spodziewa się pierwszego dziecka. Do sieci trafił właśnie klip do piosenki „Never Worn White”, na którym widać ciążowy brzuch artystki. Zobaczcie teledysk.

Katy Perry jest w ciąży

Dotychczasowe związki amerykańskiej piosenkarki nie były zbyt udane. Sytuacja zmieniła się w 2016 roku, kiedy Katy zaczęła spotykać się z brytyjskim aktorem, Orlando Bloomem. Para jest od ponad roku zaręczona, o czym dowiedzieliśmy się ze zdjęcia opublikowanego na Instagramie zarówno przez wokalistkę, jak i jej narzeczonego. Teraz artystka opublikowała video, z którego dowiadujemy się, że ona i Orlando zostaną rodzicami.

Orlando zostanie ojcem po raz drugi. Aktor ma 9-letniego syna Flynna z poprzedniego małżeństwa z australijską modelką Mirandą Kerr.

Zobacz także w serwisie zdrowie.tvn.pl: Jak przebiega rozwój płodu w poszczególnych miesiącach trwania ciąży?

Katy Perry „Never Worn White”

Fani Katy na pewno długo czekali na ten moment. O północy piosenkarka udostępniła na serwisie YouTube teledysk do najnowszej piosenki „Never Worn White”. Piękny klip i wzruszający tekst to wszystko. Uwagę widzów może przykuwać jeden szczegół. Pod koniec teledysku artystka łapie się za widocznie zaokrąglony brzuch. Wszystko wskazuje więc na to, że w ten nietypowy sposób informuje o swoim błogosławionym stanie.

Historia kariery Katy Perry

Popularność zyskała w 2008 roku wraz wydaniem albumu "One of the Boys", na którym znalazły się takie hity jak "I Kissed a Girl" czy "Hot n Cold". Teksty piosenek wywołały wtedy niemałe poruszenie z racji tego, że Katy jest córką pastora. Amerykański magazyn "Billboard" umieścił ją na 51. miejscu wśród najpopularniejszych muzyków dekady. Do tej pory wokalistka na całym świecie sprzedała 17 milionów płyt. Swój ostatni krążek "Witness" wydała w 2017 roku.

Zobacz też:

Autor: Aleksandra Lewandowska

Pozostałe wiadomości