Gwiazdy

Katherine Schwarzenegger i Chris Pratt wzięli ślub! Kim jest córka znanego aktora?

Gwiazdy

Aktualizacja:
Fot. Instagram/prattprattpratt

Katherine Schwarzenegger i Chris Pratt wzięli ślub! W miniony weekend znany amerykański aktor („Jurassic World”, „Strażnicy Galaktyki”„Avengers: Wojna bez granic”) poślubił 29-letnią Katherine Schwarzenegger, córkę znanego wszystkim Arnolda Schwarzeneggera.

Chris Pratt Katherine Schwarzenegger: gwiazdorskie małżeństwo

Chris Pratt i Katherine Schwarzenegger w zeszłą sobotę powiedzieli sobie "tak". Z informacji opublikowanych w "Daily Mail" wynika, że ceremonia odbyła się na ranczu San Ysidro w Montecito w Kalifornii. Na ślubie obecni byli najbliżsi przyjaciele państwa młodych oraz rodzina. Parę godzin po uroczystości na profilu Chrisa Pratta na Instagramie pojawiło się wspólne zdjęcie małżonków. Aktor w komentarzu pod fotografią podziękował znanemu projektantowi, który stworzył dla nich kreacje ślubne.

Więcej:

Jesteśmy bardzo wdzięczni naszym rodzinom i przyjaciołom, którzy byli z nami oraz panu Giorgio Armaniemu, który stworzył piękną suknię dla Katherine i idealny garnitur dla mnie

Katherine Schwarzenegger: Kim jest córka znanego aktora?

Katherine Schwarzenegger to piękna córka aktora Arnolda Schwarzeneggera i dziennikarki Marii Shriver. Jest autorką książki "Rock What You've Got: Secrets to Loving Your Inner and Outer Beauty from Someone Who's Been There and Back". Katherine to fanka zdrowego odżywiania i regularnych ćwiczeń. Jest najstarszą z czwórki rodzeństwa. Pisarka ma młodszą siostrę Christinę i dwóch młodszych braci, Patricka i Christophera.

Zobacz także: Krzysztof Piątek wziął ślub ze starszą o 4 lata Pauliną Procyk!

Katherine Schwarzenegger i Chris Pratt: zaręczyny

Do zaręczyn doszło po przywitaniu nowego roku w Meksyku. Chris Pratt tak na swoim instagramie pisał o tej chwili:

Słodka Katherine, jestem bardzo szczęśliwy, że ​​powiedziałaś tak! Jestem podekscytowany tym, że się z tobą ożenię

Autor: Filip Yak

Pozostałe wiadomości