Gwiazdy

Katarzyna Zielińska wróciła do muzycznej pasji. "Zaczynam trenować. Jak dawniej"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska stanowi wzór do naśladowania dla wielu osób. Aktorka perfekcyjnie łączy obowiązki zawodowe z życiem rodzinnym, znajduje też czas na inne aktywności. Najlepszym tego dowodem jest jej ostatni wpis w mediach społecznościowych. Artystka pochwaliła się powrotem do gry na instrumencie, wprawiając tym w zachwyt swoich fanów.

Katarzyna Zielińska ćwiczy grę na pianinie

Katarzyna Zielińska z całą pewnością nie może narzekać na brak obowiązków. Aktorka nieustannie zachwyca licznymi rolami filmowymi, serialowymi i teatralnymi, spełnia się także jako dumna mama dwóch chłopców. W natłoku wyzwań dnia codziennego znajduje także czas na realizację pasji. W mediach społecznościowych pojawił się wpis, w którym opowiedziała o jednej z nich.

Muzyka

Patrycja Markowska wraca do korzeni
Patrycja Markowska wraca do korzeniDzień Dobry TVN
wideo 2/8

- Wróciłam do gam i pasaży. Zaczynam trenować. Jak dawniej. Dałam sobie miesiąc, żeby wrócić do Chopina i Gershwina - poinformowała Katarzyna Zielińska, zachęcając tym samym fanów do dyskusji na temat muzyki i gry na instrumentach klawiszowych.

Katarzyna Zielińska wróciła do gry na pianinie

W instagramowym poście Katarzyny Zielińskiej znalazło się także miejsce na zdjęcie, na którym zapozowała z ulubionym instrumentem. Widok artystki siedzącej przy pianinie i jej deklaracja o powrocie do gry zrobiły na fanach wrażenie. Świadczą o tym pełne zachwytu komentarze, które pojawiły się pod fotografią.

- "Trzymamy kciuki i z przyjemnością posłuchalibyśmy Pani wykonań", "Super! Powodzenia w trenowaniu, Pani Kasiu", "Brawo!", "Zdolniacha", "Pianino. Ostatnio jedno dorwałam, w hotelu stało takie samotne. I przypomniało mi się dzieciństwo, kiedy nie mogłam się oderwać od instrumentów" - pisali internauci.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości