Gwiazdy

Katarzyna Zielińska zabawnym zdjęciem świętuje urodziny syna. "Dzięki niemu nasz każdy dzień ma sens"

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Kasia Zielińska w DDTVN

Katarzyna Zielińska wspomina dzień, w którym urodził się jej syn. 12 grudnia, cztery lata temu chłopczyk zaskoczył swoich rodziców. Wspomnienia z tego dnia aktorka zobrazowała wspólną fotką w świątecznych piżamach.

Katarzyna Zielińska świętuje urodziny syna

Katarzyna Zielińska na swoim profilu w mediach społecznościowych zamieściła zdjęcie z synem, Alesiem. Pod fotką, z okazji urodzin, opisała dzień, w którym chłopiec przyszedł na świat.

- 4 lata temu zaskoczył nas swoim pojawieniem się na świecie. Nie tak miałam to zaplanowane. Nie byłam spakowana, miałam jeszcze tyle przedświątecznych załatwień. Ale już teraz wiem, dlaczego tak spieszyło mu się na świat. Żeby swoim śmiechem, pogodnym nastawieniem do życia i swoimi kultowymi tekstami rozweselać wszystkich dookoła. To nasze SŁOŃCE - napisała aktorka. - Dzięki niemu nasz każdy dzień ma sens. Serio. Nawet jak jest najgorzej. Alesio, super że się pospieszyłeś, bo już cztery lata ściskamy Cię i całujemy bez końca i wybuchamy śmiechem mniej więcej 100 razy na dobę - dodała gwiazda.

Zobacz wideo: Magia świąt według Katarzyny Zielińskiej

Magia Świąt według Katarzyny Zielińskiej
Magia Świąt według Katarzyny Zielińskiej Źródło: Dzień Dobry TVN

Urodziny synka Katarzyny Zielińskiej

Katarzyna Zielińska podkreśla, że Aleś jest iskierką, która rozbawia domowników każdego dnia. Pod tym pełnym matczynej miłości wpisie pojawiło się wiele życzeń od obserwatorów aktorki.

- Happy bday Aleś - napisała aktorka Weronika Rosati.

"Samych wspaniałości dla synka", "bardzo dużo zdrowia dla Alesia", "rośnij zdrowo mistrzuniu", "słodkości i samych radości", "wspaniale mieć takie słońce na wyłączność" - to tylko niektóre ciepłe słowa, które zostawili chłopcu fani jego mamy.

Świąteczna piosenka Dzień Dobry TVN

Mikołaj Rey w świątecznym klipie Dzień Dobry TVN
Mikołaj Rey w świątecznym klipie Dzień Dobry TVN Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Pozostałe wiadomości