Gwiazdy

Katarzyna Zielińska świętuje urodziny męża. "Ty wiesz"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Katarzyna Zielińska walczy z namiotem

Katarzyna Zielińska opublikowała w sieci romantyczne zdjęcia z mężem. W dniu urodzin aktorka złożyła ukochanemu piękne życzenia, a także wyznała swoje uczucia. Jak wygląda historia ich miłości?

Katarzyna Zielińska odnalazła prawdziwą miłość

Katarzyna Zielińska i Wojciech Domański od ponad 10 lat tworzą szczęśliwy związek. Znają się jednak znacznie dłużej, bo aż od przedszkola. "On był przebrany za kowboja, ja za Czerwonego Kapturka. Mieliśmy 5-6 lat" – wyjawiła kilka lat temu aktorka na łamach magazynu "Pani".

W życiu dorosłym drogi obojga rozeszły się. Wojciech wyjechał do USA, Katarzyna do Warszawy. On spełniał się jako przedsiębiorca, ona jako aktorka. Po powrocie mężczyzny do Polski przyjaciele z dawnych lat umówili się na spotkanie. W 2010 r. Wojciech Domański i Katarzyna Zielińska zostali parą. Dwa lata później zaręczyli się, a po kilku miesiącach wzięli ślub. Małżeństwo doczekało się także dwójki dzieci. Choć w sieci i kolorowych magazynach próżno szukać wspólnych zdjęć, aktorka w wywiadach zawsze ciepło wypowiada się o swoim partnerze.

- "Mój ukochany współtowarzysz podróży przez życie. Od 10 lat wyciągamy siebie wzajemnie na randki. Uwielbiamy to. W czasach, kiedy życie pędzi jak Formuła 1, trzeba łapać każdy moment i po stokroć doceniać każda fajną chwilę. A jak po takiej randce bosko jest wracać do dzieciaków! Lecimy do nich na skrzydłach. Jest moc!" – napisała Katarzyna Zielińska pod jednym ze zdjęć na Instagramie.

Pisarek mówi tak

Pisarek mówi tak. Trendy w męskiej modzie ślubnej
Pisarek mówi tak. Trendy w męskiej modzie ślubnej Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Katarzyna Zielińska świętuje urodziny męża

Katarzyna Zielińska ma powody do świętowania. Pod koniec maja urodziny ochodzi powiem jeden z najważniejszych ludzi w jej życiu, Wojciech Domański. Aktorka na Instagramie opublikowała trzy zdjęcia i opatrzyła je wzruszającym opisem. Ukochanemu złożyła szczere życzenia.

Wojcieszku mój kochany! Z Tobą na koniec świata. Ty wiesz. Fajnie nam tak razem dlatego: STO LAT MÓJ JEDYNY I KOCHANY GÓRALICKU!

Pod postem Kasi pojawiło się wiele komentarzy. Do życzeń dołączyli się także internauci, którzy Wojciechowi przekazywali dużo zdrowia, spełniania marzeń i wszystkiego, co najlepsze. 

- "Wszystkiego najlepszego, urocza para", "wspaniałych podróży", "wspaniałości dla męża" – pisali.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości