Gwiazdy

Katarzyna Zielińska wzruszającymi słowami żegna mamę. "Od ponad tygodnia Niebo ma kolor Twoich oczu"

Gwiazdy

Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska podzieliła się z fanami smutną wiadomością. Aktorka w mediach społecznościowych poinformowała o śmierci swojej mamy. Pięknymi i wzruszającymi słowami opisała rodzicielkę. "Kasiu, mocno Cię przytulam" – piszą internauci.

Katarzyna Zielińska – pożegnanie mamy

Chwile te trudne są dla każdego z nas. Odejście bliskiej osoby pozostawia w nas pustkę, żal i tęsknotę. Katarzyna Zielińska ze smutkiem podzieliła się z obserwatorami przykrą wiadomością. Aktorka opublikowała na Instagramie wspólne zdjęcie z mamą i pożegnała ją w niezwykle wzruszający sposób.

Mamusiu, Mamusiu, Mamuś. Od ponad tygodnia Niebo ma kolor Twoich oczu. Jest jeszcze bardziej niebieskie. Jest piękne. Szukamy Cię z Heniem i Alesiem na każdej chmurce. To takie trudne Mama. Ciężko ogarnąć głowę. Te łzy to bardzo egoistyczna sprawa, bo jest Ci tam dobrze. Na pewno tak jest. Spacerujesz i oddychasz pełną piersią. Tylko zaskoczyłaś nas tym nagłym spacerem. Miałyśmy iść na kawę do kawiarni Kalusi i na placki z wątróbką. Twoje ulubione. Ale jakoś to ogarnę. Muszę. Tylko powiedz mi, dlaczego w Niebie nie działają telefony??? Byłoby łatwiej, bo zawsze odbierałaś od nas Mamuś. Zawsze

– napisała Katarzyna Zielińska.

Katarzyna Zielińska o śmierci mamy

Po opublikowaniu postu pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Zarówno fani, jak i znajomi składali aktorce kondolencje, a także przekazywali wiele słów wsparcia. Głos zabrała między innymi Hanna Lis, Maciej Dowbor oraz Magdalena Lamparska.

- Kasiula, tulę czule. Wiem, przez co przechodzisz. Mojej mamci nie ma już od września, a gdy dzwoni telefon, wciąż zdarza mi się pomyśleć "o, mama". Ściskam bardzo – napisała dziennikarka Hanna Lis.

- Kasia, bardzo mi przykro – dodał prezenter Maciej Dowbor.

- Kasiu, mocno Cię przytulam – zapewniła aktorka Magdalena Lamparska.

Zobacz wideo: Pomnik księżnej Diany stanął w Pałacu Kensington. Odsłonili go książęta William i Harry

Zobacz także:

Sonia Bohosiewicz zabrała psa na plażę. Opisała, jak na jego obecność reagowali ludzie

Ewa Kasprzyk wyszła za mąż za Michała Kozerskiego? Aktorka skomentowała doniesienia w swoim stylu

Agnieszka Kaczorowska-Pela pokazała wyjątkowe wideo. "To jest hit! Zebrało mi się na wspominki"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości