Gwiazdy

Katarzyna Zielińska pochwaliła się archiwalnym zdjęciem. Fani: "Wygląda jak Ania Przybylska"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciem z przeszłości. Uwagę fanów zwróciło ogromne podobieństwo aktorki do Ani Przybylskiej. "Wprost niewiarygodne" – pisali w komentarzach zszokowani internauci.

Katarzyna Zielińska w czasach studenckich

Katarzyna Zielińska to aktorka, która aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Na Instagramie podziwiać możemy zarówno jej zawodowe przedsięwzięcia, jak i codzienność, w której nie brakuje dystansu i humoru. Niedawno gwiazda zaskoczyła internautów archiwalnym zdjęciem. Pod opublikowaną fotografią zadała pytanie

 Zgadnij kto to 

Polskie gwiazdy wspierają Ukrainę

Daniel Olbrychski dla Ukrainy
Daniel Olbrychski dla UkrainyDaniel Olbrychski
wideo 2/5

Fani porównują Katarzynę Zielińską do Ani Przybylskiej

Pod zdjęciem Kasi pojawiło się wiele odpowiedzi. Jak się okazało, w czasach studenckich była ona łudząco podobna do Anny Przybylskiej, o czym nie omieszkali wspomnieć internauci.

- "Zielina, która wygląda, jak Ania Przybylska", "Taką Cię pamiętam, kiedy Cię poznałam", "No jasne, że Kaśka. Radosna, zwariowana i tajemnicza", "podobieństwo... wprost niewiarygodne... Pani Kasiu jest Pani bliźniaczką Ani Przybylskiej" - czytamy.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości