Gwiazdy

Katarzyna Zielińska zdradziła, jak pokonuje codzienną trasę do przedszkola. Fani: "Jest Pani pozytywnie zakręcona"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Katarzyna Zielińska walczy z namiotem

Katarzyna Zielińska jest mamą dwóch chłopców, a wyzwania związane z najważniejszą życiową rolą pokonuje z niesamowitą energią i uśmiechem na ustach. Okazuje się, że nawet codzienna droga do przedszkola przynosi aktorce wiele radości. Wszystko to za sprawą wyjątkowego środka transportu, który sprawdza się niemal o każdej porze roku.

Ulubiony środek transportu Katarzyny Zielińskiej

Katarzyna Zielińska perfekcyjnie łączy obowiązki zawodowe z życiem rodzinnym. Praca w teatrze i na planie telewizyjnych produkcji nie przeszkadza jej realizować się w roli bardzo aktywnej mamy. Wychowanie dwóch chłopców wiąże się co prawda z licznymi wyzwaniami, jednak aktorka zdaje się mieć sprawdzoną receptę na każde z nich.

Na swoim instagramowym profilu Katarzyna Zielińska opublikowała zdjęcie, które idealnie oddaje entuzjazm, jaki towarzyszy jej podczas wypełniania rutynowych zadań. Okazuje się, że nawet codzienna droga do przedszkola może wiązać się z nie lada frajdą. Wystarczy zdecydować się na odpowiedni środek transportu.

Nie ma, że zimno. Nie ma, że leje. Po prostu kocham!

- napisała Katarzyna Zielińska pod zdjęciem, na którym zapozowała na tle jesiennego krajobrazu, prezentując prosty, a zarazem bardzo skuteczny sposób na pokonywanie dobrze znanej trasy z uśmiechem na ustach. Aktorka wsiadła na hulajnogę, dzięki której droga do przedszkola stała się dla niej prawdziwą atrakcją.

Katarzyna Zielińska na hulajnodze wzbudziła zachwyt fanów

Nieszablonowe rozwiązanie spotkało się z uznaniem fanów aktorki. Internauci natychmiast zareagowali na post, ochoczo komentując kreatywność i pozytywne nastawienie do życia swojej idolki. Ich uwadze nie umknął także fakt, że Katarzyna Zielińska w każdej sytuacji przyciąga uwagę urodą.

- "Pani Kasiu, jest Pani pozytywnie zakręcona", "Myślałem, że do pracy Pani jedzie", "Piękna" - pisali zachwyceni użytkownicy Instagrama.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Katarzyna Zielińska o swoich starych zdjęciach: Nie zapominam o przeszłości. Byłam bardzo kolorowa

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości