Gwiazdy

Katarzyna Zielińska z koleżankami na pamiątkowym zdjęciu sprzed lat. Dziś każda z nich jest znaną artystką

Gwiazdy

Dzien Dobry TVNBartosz Krupa/East News

Na Instagramie bardzo często można znaleźć pamiątkowe zdjęcia internautów. Dawne czasy chętnie wspominają również znane i lubiane osoby. Do ich grona zalicza się również Katarzyna Zielińska, która opublikowała fotografię sprzed lat ze swoimi koleżankami. Oto jak niegdyś wyglądały Magdalena Popławska i Mela Koteluk.

Katarzyna Zielińska na zdjęciu sprzed lat

Wiele osób chętnie lubi wracać do dawnych lat. Przegląda więc dawne nagrania na kasetach VHS lub albumy ze zdjęciami. Często takie fotografie są publikowane potem na profilach społecznościowych. Decydują się na to również znane i lubiane osoby, dzięki czemu możemy zobaczyć lub też przypomnieć sobie, jak wyglądały na różnych etapach swojego życia. Jeden z takich wspominkowych postów umieściła w ostatnim czasie na Instagramie Katarzyna Zielińska. Na fotografii obok niej pozują jej koleżanki, z którymi niegdyś dzieliła mieszkanie. Mowa o Magdalenie Popławskiej i Meli Koteluk.

Poznajecie? To były czasy! Pomieszkiwałyśmy razem. Każda z nas szukała pracy w Wawie, zaczepienia gdzieś, byłyśmy spragnione grania, śpiewania, występowania. Cudowne wspomnienia? Dziękuję Malwa za to zdjęcie!

- pojawiło się w opisie.

Katarzyna Zielińska na zdjęciu z Magdaleną Popławską i Melą Koteluk

Mela Koteluk nie ukrywała w komentarzu pod postem, że kocha to pamiątkowa zdjęcie, na którym jest razem z Katarzyną Zielińską i Magdaleną Popławską, i ma ono stuprocentową wartość sentymentalną. Odniosła się też do tego, jak przez te lata zmieniła się każda z nich.

Ziele kochane, mam takie wrażenie, że czas bije na naszą korzyść ? Tego się trzymamy!

- napisała.

Niektórzy internauci mieli natomiast początkowo problem, by rozpoznać na fotografii współlokatorki autorki posta. Błędne obstawiali np., że obok Katarzyny Zielińskiej siedzi Katarzyna Żak. Największą jednak zagadką okazała się dla nich Mela Koteluk. Zgodnie przyznawali, że nie przypomina siebie.

Gdyby nie oznaczenie, w życiu nie powiedziałabym, że to Mela, nie do poznania. Wszystkie Panie zrobiły karierę ?

Oh my, Mela nie do poznania:)

- pojawiało się w komentarzach.

Wspomnianą wyżej Magdę Popławską niedługo zobaczymy w kontynuacji serialu "Usta usta". Na planie produkcji pojawiła się nasza dziennikarka, Anna Wendzikowska. Przypominamy ten materiał.

Zobacz także:

Sonia Bohosiewicz w negliżu pozuje ze swoim pupilem. "Na kroczek mnie nie odstępuje"

Piotr Stramowski publikuje zmysłowe zdjęcie Kasi Warnke i wyznaje jej miłość. Fanka: "Przepiękne słowa"

Ewelina Lisowska zmieniła kolor włosów: "Tego się chyba nikt po mnie nie spodziewał"

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości