Gwiazdy

Katarzyna Zielińska i jej rodzinny challenge z namiotem. "Wygrałam kawę mrożoną i masaż stóp"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Katarzyna Zielińska walczy z namiotem

Sezon wakacyjny to czas namiotów, materaców o zabawnych kształtach i dmuchanych gadżetów. I choć są one przydatne podczas relaksu na świeżym powietrzu, nieco trudniejsze do okiełznania stają się, gdy chcemy je schować. Z problemem tym zmierzyła się niedawno Katarzyna Zielińska. Aktorka na zabawnym nagraniu pokazała, ile trudu sprawiło wszystkim składanie jednego namiotu.

Katarzyna Zielińska – rodzinne wyzwanie

Czy jest ktoś, kto nie miał nigdy problemów ze złożeniem namiotu samorozkładającego? Ten gadżet, choć przydatny, potrafi doprowadzić wiele osób do prawdziwego szału. W tym przypadku nie pomaga nawet instrukcja. Coś o tym wie Katarzyna Zielińska, która wraz z bliskimi dzielnie walczyła w namiotowym wyzwaniu. Na Instagramie aktorka opublikowała filmik w którym uwieczniła, ile prób i rąk potrzebnych było, aby złożyć mały, niepozorny gadżet.

Rodzinny Challenge. Zawodnicy: mąż, ciocia Ola i ja. Idealna terapia śmiechem i sprawdzian dla cierpliwości. Mąż i ciocia Ola chcieli zgarnąć podium. Ale nie dałam się. Co tu dużo mówić: KAŚKOWA INTUICJA TO PODSTAWA! KAŚKI MAJĄ MOC. Wygrałam kawę mrożoną i masaż stóp, reszta zawodników obeszła się smakiem…

Katarzyna Zielińska składa namiot

Namioty samorozkładające od kilku lat cieszą się popularnością na plażach i campingach. Niestety w momencie, kiedy trzeba opuścić lokalizację, okazuje się, że wiele osób ma problem z ich złożeniem. O ile gadżet sam rozkłada się za pomocą naprężonych prętów, w przypadku chowania go do pokrowca potrzebujemy znacznie więcej czasu i… odpowiedniego skrętu. Z tego powodu niecierpliwi turyści często wolą zostawić namiot niż męczyć się z nim kolejną godzinę.

Na zabawne wideo Kasi Zielińskiej odpowiedzieli fani. Jak przyznali, ta sytuacja jest im bardzo dobrze znana.

- "Zapraszam do nas, brakło nam cierpliwości, leży złożony w pół między ławką a stolikiem". "Ze składania tego namiotu można profesurę zrobić". "Na opakowaniu napisali - rozkłada się w 2 sekundy, ale zapomnieli napisać, że składa się 2 godziny". "Ja w końcu wyciągnęłam druty" - pisali internauci w komentarzach.

Jak zrobić to prawidłowo? Zobaczcie wideo.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości