Gwiazdy

Kasia Warnke powraca z prawdziwym hitem. Fani: "Myślałam, że to Jennifer Lopez"

Gwiazdy

Bartosz Krupa/East News

"Hitem" w przenośni, ale i dosłownie. Po świetnie przyjętym coverze "Chcę ci powiedzieć" zespołu Maanam, Kasia wraz z tajemniczym DJ-em, z którym tworzy zespół Lupus And The Girl powróci z nowym, tym razem autorskim, numerem. Warnke udowadnia, że aktorstwo nie jest jedyną jej pasją.

Kasia Warnke w roli piosenkarki

Kasia jest nie tylko świetną aktorką, ale także doskonale śpiewa, co udowodniła ruszając z nowym projektem muzycznym. Lupus And The Girl to duet, w ramach którego Warnke wraz z tajemniczym DJ-em nagrała świetnie przyjęty cover "Chcę ci powiedzieć" zespołu Maanam. Teraz Kasia na Instagramie zapowiedziała premierę ich autorskiego numeru.

LUPUS AND THE GIRL. Za nami prapremierowe wykonanie "HELENY", a już niedługo premiera utworu na platformach... Tym razem to nie cover, tylko autorska piosenka. Nie mogę się doczekać Waszych opinii?

- napisała pod zdjęciem.

Prapremiera "Heleny" już się odbyła - zdjęcie umieszczone przez aktorkę na Instagramie pochodzi właśnie z koncertu. Nie wszyscy jednak mieli szansę go posłuchać. Nic straconego - aktorka zapowiedziała, że utwór trafi na popularne platformy. Fani nie kryli zachwytu wizerunkiem Kasi, ale i podekscytowania związanego z jej stosunkowo nową inicjatywą.

Pojawiło się wiele porównań do Jennifer Lopez.

Myślałam ze to Jennifer Lopez w pierwszym momencie!

O matko pierwsze wrażenie Jennifer Lopez...

- czytamy w komentarzach.

Dopytywano również, gdzie i kiedy piosenka zostanie udostępniona szerszej publiczności. Kasia obiecała, że powiadomi fanów najszybciej, jak to będzie możliwe.

A tak Kasia prezentowała się podczas występu. Skomentujemy krótko: zjawiskowo!

Kasia Warnke o muzyce

Kasia o swoich muzycznych aspiracjach opowiedziała jakiś czas temu w rozmowie z naszym reporterem, Mateuszem Hładkim. Opowiedziała w niej, dlaczego twórczość Kory jest dla niej ogromną inspiracją, i czemu lubi punk. Przypomnijmy ten materiał:

Zobacz także:

Katarzyna Warnke o macierzyństwie: "Przedsięwzięcie najtrudniejsze w życiu"

Katarzyna Warnke wstawiła zdjęcie ze spaceru. Hejterzy nadal w formie, ale Kasia i tak w lepszej

Piotr Stramowski na zdjęciu sprzed lat. Fani porównują: "Jak Keanu Reeves"

Autor: Anna Mierzejewska

Pozostałe wiadomości