Gwiazdy

Katarzyna Warnke szczerze o seksie. "Mi się kobiety bardzo podobają"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Autor:
Adam
Barabasz
Źródło:
Żurnalista

Katarzyna Warnke w najnowszym wywiadzie poruszyła temat seksualności i otwartości w związku. Gwiazda zdradziła, że zdarza jej się rozmawiać o innych kobietach z mężem. Wyraziła też dość radykalną opinię na temat show biznesu.

Katarzyna Warnke o związku

Katarzyna Warnke, jedna z najciekawszych polskich aktorek, gościła w podcaście Żurnalisty. Znana ze swojej otwartości aktorka dużą część swojej wypowiedzi poświęciła sferze erotycznej, prezentując odważną, ale wyważoną postawę.

- Nie znoszę nieścisłości, jeśli chodzi o szczerość - stwierdziła. Moim zdaniem trzeba być do bólu szczerym ze sobą. Są ograniczenia. Oczekuję, że jak Piotrkowi będzie się podobała jakaś dziewczyna, chociaż, na szczęście, my gadamy ze sobą o tzw. dupach jak kumple, bo mi się kobiety bardzo podobają. O facetach tak nie rozmawiamy. (…) On czasami traci kontrolę i mi nawija, a ja mówię: „no fajnie, ale ja nie jestem twoim kumplem i trochę mi jest przykro jednak” i muszę go wyhamować - dodała.

Aktorka zdradziła również swoją receptę na związek.

- Trzeba sobie wypracować przyjaźń w związku - powiedziała. - Wiesz, że będą kryzysy i będziesz przez nie przechodził, że ktoś ci się przestanie podobać i będziesz musiał to wytrzymać i dotrwać do tego aż znowu zacznie się podobać. Trzeba manipulować swoją wyobraźnią i poznać swoje granice. 

Katarzyna Warnke przyznała, że choć lubi wyglądać seksownie, nie jest zwolenniczką obecnej estetyki, którą porównała do pornografii. Zdradziła również, jaki seks jej nie interesuje.

- Jestem bardzo wrażliwa i zupełnie przypadkowa sytuacja, żeby wyhaczyć kogoś w barze nigdy mi się nie zdarzyła - wyznała. - Jestem jak przyczajony tygrys, ukryty smok. Muszę poobserwować kogoś, żeby się zakochać, muszę się dowiedzieć czegoś, ktoś z mojego otoczenia musi go znać. To jest dłuższy proces i wtedy jestem gotowa na romans. Ta moja wrażliwość sprawia, że byłabym zbyt rozedrgana, żeby się skupić, żeby mieć orgazm. Może niektórym wydawać się to nudne, ale w niewygodnym samochodzie się nie nadaję, w windzie też nie, w krzakach też. Zupełnie mnie takie sytuacje nie interesują. Im więcej mam komfortu tym lepiej, tak że małżeństwo mi służy. A to, że trzeba to urozmaicić i jak to zrobić, żeby nie naruszyć granic, to jest najciekawsze. 

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

Katarzyna Warnke o celebrytach

Aktorka podzieliła się również swoją opinią na temat social mediów. Nie przebierając w słowach, stwierdziła, że wiele polskich gwiazd stara się utrzymać nieskazitelny wizerunek, ponieważ czerpie z niego wymierne zyski, a wyrazisty wizerunek nie spotyka się ze zrozumieniem.

- Ludzie, którzy inwestują pieniądze, szukają osób bezpiecznych. Żyjemy w kraju skromności w tej przestrzeni, średnicy, braku ryzyka, tego że ktoś się uśmiechnął raz i zawsze będzie uśmiechnięty na okładce. Większość wielkich, polskich gwiazd uśmiecha się w ten sam sposób. Jest w tym rodzaj ujęcia, w którym chce się widzieć. To są naprawdę mądre osoby, które zarabiają mnóstwo pieniędzy. Nie będę tego oceniała: ani ludzi, którzy źle śpiewają, a na tym zarabiają, ani ludzi, którzy profilują się na to, żeby zarabiać. To jest ich wola, wyobraźnia na temat siebie. (...) Mnie ta rzeczywistość ludzi, chciałabym żyć w innej, bardziej ryzykownej - podsumowała.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło: Żurnalista

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości