Gwiazdy

Katarzyna Warnke na sensualnym zdjęciu z Piotrem Stramowskim. Fanka: "Zazdroszczę wam tej fascynacji"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Tomasz Urbanek/East NewsPiotr Stramowski i Katarzyna Warnke

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski są jedną z najgorętszych par show-biznesu. Pochwalili się w sieci sensualnym, czarno-białym zdjęciem, które zachwyciło fanów i pobudziło ich wyobraźnię. W komentarzach pojawiło się wiele komplementów.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski - związek

Historia związku Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego mogłaby posłużyć za inspirację do stworzenia pięknego filmu o miłości. Aktorzy poznali się w 2014 roku na planie produkcji "W spirali". Grali małżeństwo, które przechodziło kryzys. Szybko zaczęło między nimi iskrzyć, choć początkowo nie chcieli ujawniać, że coś do siebie poczuli. Dopiero po zakończeniu zdjęć zaczęli oficjalnie się spotykać.

Miłość i związki

Miłość do siebie i muzyki
Miłość do siebie i muzyki Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

30 lipca 2016 roku Warnke i Stramowski pobrali się. We wrześniu 2019 roku na świat przyszła ich córka Helena. Małżonkowie wspierają się nie tylko w życiu prywatnym, ale i zawodowym. Często razem pracują, a także brylują na show-biznesowych, czerwonych dywanach. Z czasem ich związek zmienił się i dojrzał, jednak Kasia i Piotr nie tracą wzajemnej fascynacji, która kiedyś ich połączyła. Widać to na najnowszym zdjęciu pary, które zachwyciło internautów.

Warnke i Stramowski w sensualnej pozie

Na instagramowym profilu Katarzyny Warnke pojawiła się piękna, czarno-biała fotografia z ukochanym. Piotr obejmuje żonę, a ona pozuje w koronkowym, prześwitującym body. Zdjęcie pobudziło wyobraźnię fanów.

- "Muszę to napisać, zazdroszczę wam tej miłości i fascynacji, ale tak pozytywnie, bez zawiści, z nadzieją, że mnie kiedyś też taka spotka", "Piękne zdjęcie", "Uwielbiamy waszą energię", "Uwielbiam cię Kaśka, Piotra też. Fantastyczna para", "Obłęd", "Bardzo sensualne zdjęcie", "Jestem totalnie zauroczony wami", "Pani Kasiu, jak zwykle seksowna i przepiękna", "Wspaniała ona, wspaniały on" - czytamy w komentarzach.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości