Gwiazdy

Katarzyna Synowiec została Miss Nastolatek 2020. Dorota Gardias udzieliła jej cennej rady

Gwiazdy

Katarzyna Synowiec odwiedziła studio Dzień Dobry TVN. Dziewczyna została wybrana na Miss Nastolatek 2020. W rozmowie z Ewą Drzyzgą i Agnieszką Woźniak-Starak opowiedziała o swoich pasjach i celach.

Katarzyna Synowiec nową Miss Nastolatek 2020

Za nami wybory Miss Nastolatek 2020. O tytuł walczyły 24 kandydatki reprezentujące różne regiony Polski, a finalnie przyznano go 17-letniej Katarzynie Synowiec z Drezdenka w województwie lubuskim. Dziewczyna ma wiele pasji - interesuje się między innymi wokalistyką, teatrem i modą.

- Mam nadzieję, że ten konkurs jest właśnie takim oknem na świat i da mi możliwość spełnić się w zawodzie - mówi nowa Miss.

Dorota Gardias, która w 1995 roku otrzymała tytuł Miss Nastolatek Tomaszowa Lubelskiego, zgadza się, że udział w konkursie piękności może pomóc w zrobieniu kariery. Sama brała udział w kilku wyborach miss. Uczula jednak, że bardzo ważne jest wsparcie i czujność rodziców.

- Bywa tak, że przy okazji wyborów miss, są różni ludzie, którzy nie zawsze mają dobre intencje. Mnie różne takie nieprzyjemne sytuacje akurat nie spotkały, ale wiem, że były - tłumaczy.

Wybory Miss Nastolatek 2020 w pandemii

Jak opowiada Katarzyna Synowiec, przez pandemię konkurs miss znacznie różnił się od poprzednich edycji. Kandydatki musiały chodzić w maseczkach ochronnych, były też dwukrotnie testowane na COVID-19, a gala finałowa odbyła się bez udziału publiczności.

- Jest to plus i minus, bo mogłyśmy skupić się na kamerach, a nie szukać rodziców i machać do nich - wspomina Synowiec.

Jeśli chodzi o przyszłość zawodową, to Miss Nastolatek 2020 chce spełniać się artystycznie. Na scenie występowała już jako mało dziewczynka, a od dwóch lat uczy się śpiewu klasycznego w szkole muzycznej. Co ciekawe, początki kariery Doroty Gardias wyglądały bardzo podobnie. Jak wspomina prezenterka pogody, ona również stawiała pierwsze kroki na scenie, tylko w jej przypadku był to Dom Kultury w Tomaszowie Lubelskim.

Po latach weteranka konkursów piękności ma nieco inne zdanie o wyborach miss.

- To powinno się zakończyć. Już czas. Takie jest moje zdanie - mówi.

W materiale wideo zobaczycie, jak Katarzyna Synowiec zareagowała na taką opinię Doroty Gardias.

Zobacz też:

Klaudia El Dursi wygrzewa się w bikini na planie "Hotel Paradise 3". Fanka: "Jak bogini"

Jak z biegiem lat zmieniał się męski styl? "Wszystko wraca, ponieważ ciężko wynaleźć coś nowego"

Kolorowy ptak i najbardziej stylowa babcia na świecie. Kim jest Iris Apfel?

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Mateusz Łysiak

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości