Gwiazdy

Katarzyna Skrzynecka pokazała swoją rodzinę. " Jak te córeczki pięknie kwitną "

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Tomasz Urbanek/East News Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka może cieszyć się nie tylko prężnie rozwijającą się karierą, ale także szczęśliwą rodziną. Gwiazda wraz z Marcinem Łopuckim wychowuje troje dzieci - dwoje męża z jego poprzedniego związku i wspólną córeczkę. Aktorka pokazała zdjęcie z rodzinnego albumu. Okazja była wyjątkowa.

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki - jak się poznali?

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki są małżeństwem już 1 1 lat. Para wzięła ślub cywilny 19 czerwca 2009 r. Aktorka w wielu wywiadach podkreślała, że odkąd związała się z kulturystą, jest najszczęśliwsza na świecie, a jej dom jest pełen miłości.

Katarzyna Skrzynecka poznała Marcina Łopuckiego w 2004 r., kiedy jeszcze ze Zbigniewem Urbańskim (pierwszym mężem) wprowadziła się do mieszkania w apartamentowcu na jednym z warszawskich osiedli. Kulturysta mieszkał w sąsiedztwie z 9-letnimi wówczas bliźniętami Paulą i Dawidem, które wychowywał samotnie. Aktorkę i kulturystę najpierw połączyła przyjaźń, a potem przyszedł czas na miłość.

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki - dzieci

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki dwa lata po ślubie powitali na świecie swoją córkę, której nadali imię Alikia Ilia. Mąż aktorki ma jeszcze dwójkę dzieci z poprzedniego związku. W wieku 21 lat został ojcem bliźniaków, Pauli i Dawida. Dzisiaj dzieci mistrza fitnessu mają po 26 lat.  

Ostatnio Katarzyna Skrzynecka opublikowała w sieci zdjęcia z rodzinnej uroczystości. Widzimy na nich Paulę i Alikię.

- Maj we wrześniu. To była piękna, uroczysta i rodzinna sobota. Marcin i Paulina, jak ten czas leci, jak te córeczki pięknie kwitną jak wiosenne kwiatuszki. Jakbym to przeżywała niemal wczoraj, gdy moja mama upinała mi włosy, rumianki i welonik do Komunii.... Teraz na pewno cieszyła się i świętowała z nami z Nieba... - czytamy we wpisie.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Kasia Skrzynecka chroni dzieci przed molestowaniem. "To przede wszystkim rola rodziców, żeby na takie tematy rozmawiać"

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości