Gwiazdy

Katarzyna Skrzynecka odpowiedziała na komentarze hejterów. Nie zabrakło przekleństw

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch

Katarzyna Skrzynecka wypoczywa nad polskim morzem. Aktorka wysłała fanom wakacyjne pozdrowienia. Niestety wielu z nich zaczęło komentować jej wygląd. Zarzucali jej, że używa programu do obróbki zdjęć i nadużywa botoksu. Zdenerwowana gwiazda nagrała kolejne wideo, w którym dosadnie odpowiedziała hejterom.  

Katarzyna Skrzynecka wypoczywa nad polskim morzem

Katarzyna Skrzynecka to aktorka, która aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Na jej Instagramie zobaczyć możemy wiele zdjęć i filmów z życia zawodowego, jak i prywatnego. Niedawno gwiazda poinformowała swoich fanów, że przebywa w Mielnie na urlopie. Wysłała im też serdeczne pozdrowienia. Niestety internauci zamiast na treści, postanowili skupić się na komentowaniu wyglądu aktorki. Katarzyna Skrzynecka opublikowała więc kolejne nagranie, w którym opowiedziała całą historię i zwróciła się do atakujących fanów. Nie zabrakło przekleństw.

Sopot

Natasza Urbańska zaśpiewa w Sopocie
Natasza Urbańska zaśpiewa w SopocieDzień Dobry TVN
wideo 2/7

- Wczoraj wspólnie z mężem wysłaliśmy państwu pozdrowienia z naszego ulubionego miejsca w Mielnie nad polskim morzem. Bardzo dziękuję wszystkim miłym i normalnym, którzy również przesłali pozdrowienia i serdeczne komentarze. A tym innym, z cyklu matołki, którzy z uporem maniaka za każdym razem będą pisać, że twarz wycięta i przerobiona Photoshopem tłumaczę - to ta sama twarz, na tym samym tarasie i w tym samym świetle. Nie używam Photoshopa, nie umiem go obsługiwać i nie mam go w telefonie, ale już mi się nudzi państwu odpisywać, że tak jest. Albo, że botoks mam wszędzie i we wszystkim. No nie mam. To jest moja 51-letnia twarz, tak wygląda, tak się do was uśmiecha. Tym drugim, co tak durnie piszą, zachęcam, zajmijcie się czym bardziej pożytecznym w życiu i tak rzeknę  "odpie****cie się" i znajdźcie sobie lepszy problem w życiu – powiedziała Katarzyna Skrzynecka.

Katarzyna Skrzynecka zagra koncert

Pod postem Katarzyna zamieściła także opis, w którym przyznała, że już niebawem nad polskim morzem czeka ją trochę pracy. W środę gwiazda zagra w Mielnie koncert. Jesteście ciekawi, co to takiego? Koniecznie śledźcie media społecznościowe aktorki.

Pozdrowienia wypowiedziane 51-letnią roześmianą słonecznie gębą lub niemal 52-letnią, bo 51 i pół. Nad słonecznym polskim morzem - nieco w pracy - bo w środę z radością zagram dla Państwa koncert w Mielnie. Szczegóły i NIESPODZIANKA niebawem 

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości