Gwiazdy

Katarzyna Pakosińska z mężem zdradzają rodzinne historie. Czy artystka jest teraz gruzińską księżniczką?

Gwiazdy

Aktualizacja:

Para z programu "Power Couple", Katarzyna Pakosińska i jej mąż Irakli Basilashvili, zaprosiła reportera Dzień Dobry TVN do rodzinnego domu artystki, który znajduje się w Milanówku. Okazał się on idealnym miejscem, by podzielić się opowieściami o przodkach, a te są zaskakujące!

Para nabiera sił przed kolejnym odcinkiem programu "Power Couple" w pięknym ogrodzie przy domu rodziny Katarzyny Pakosińkiej – Przestrzeń teraz inaczej tu wygląda, ale jedność z ziemią jest – powiedziała gwiazda.

Katarzyna Pakosińska i Irakli Basilashvili – para z "Power Couple"

Katarzyna Pakosińska i Irakli Basilashvili nadal są w grze, ale już kilka razy obawiali się, że pożegnają się z programem. – Kiedy zaczynały się podsumowania i odpadanki, Ika nosił rzeczy do samochodu i mówiliśmy, że my już jedziemy - wspomniała artystka z uśmiechem.

Kim jest mąż Katrzyny Pakosińksiej

Irakli Basilashvili jest z pochodzenia Gruzinem, a z zawodu inżynierem. Korzenie jego rodziny sięgają czwartego wieku, kiedy to przodkowie męża Katarzyny Pakosińskiej służyli na dworze króla. Artystka opowiedziała legendę związaną z historią rodziny swojego ukochanego. – Jeden z przodków był doradcą najsłynniejszej królowej gruzińskiej, Tamara.

Nie bez powodu więc Irakli Basilashvili jest nazywany "gruzińskim księciem". – Czy w takim razie Kasia jest gruzińską księżniczką? – zapytał reporter Dzień Dobry TVN? – Tak, to prawda – odpowiedział Irakli Basilashvili, dodając, że tak właśnie jest, jeśli się poślubi księcia.

Irakli Basilashvili powiedział, że ma bardzo dużą rodzinę. Jest jednym z dwadzieściorga pięciorga wnucząt. – Jestem najstarszy, wszystkich pilnowałem, nosiłem na rękach – wspominał Irakli Basilashvili.

Odpowiadając na pytania fanek męża Katarzyny Pakosińskiej, które po ostatnim odcinku dopytywały, czy w jego rodzinie są mężczyźni do wzięcia, gruziński arystokrata zdradził, że jeden z jego braci jest jeszcze wolny. Ciekawe, czy Irakli namówi go na udział w drugiej części "Power Couple".

Premiera 6. odcinka "Power Couple" w sobotę, 24.04.2021 roku o godz. 20:00 w TVN. Program dostępny jest także na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Adam Fidusiewicz żegna się z "Na Wspólnej". Skąd ta decyzja? "Zadzwonili do mnie zza oceanu i poprosili o współpracę"

Joanna Przetakiewicz wystawiła na sprzedaż swój dom w Konstancinie. Rezydencja ma 101 lat i 770 m kw.

Klaudia El Dursi zaskoczyła nową fryzurą. "Natchniona afrykańską kulturą, zaszalałam"

Autor: Magdalena Zamkutowicz

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości